Avea İnternet Ücretsiz!..

Konu, 'Avea Servisleri / 3G' kısmında onursarii tarafından paylaşıldı. Okunma: 54927 | Cevaplanma: 40

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Bende de olmuştu bir gün boyunca devam etti böyle sabah kalktım bir daha gireyim dedim ilk girişimde 3.52 TL gitti bakiyem boşaldı :D Tabi yine de Avea'ya biraz girdi :D

2. qimiyo kii nasıl oluyyoo arkadaşlar lütfen bi acılım yapalım

3. bende paket yapcaktım yolladım isteğimi ama cevap gelmedi kontorde gitmedi şimdi 2 gündür her yerde dolaşıorum kuruş gitmio nasıl işki bu xD
  4. aynısı benim arkadaşımdada var.. hattından kaynaklıyor.. adam sınırsız ücretsiz internete giriyor
  5. Bu "Avea internet" dediginiz ayarlarin nasil oldugunu ayrintisiyla paylasmaniz mumkunse biz de deneyebilir miyiz dostum?

Tesekkurler...
  6. Allah Allah:hmmm
  7. aynen bendede oluyor nerdeyse 1 aydan beri beleş giriyorum hemde istediğim siteye
  8. benimkide 20mb başına 1tl kontö yiyor iyi birşey aslında
  9. beyler o ilk basta bi arkadas anlatmıs 0.facebooktan girme bendede aynıydı bende giriyordum ole aveadan bi m.facebook a girim dedim girdi biras yavas giriyor ama istediginiz her siteye giriyor bedava :)
  10. fener8707.sitemynet.com BEDAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  11. söyle olur yo bebin Avea köntor varken face bedava girilemiyordu kotörü bitirince 0.facebook üzeriden girdim baktım çalışıyor sonra bu başlığı gördüm bedava internet hemen wap ayarları üzeirnden google girmeye çalışrtım girdimde ama biraz yavaş ...

--------------- Ekleme ---------------

hesabınızda tl olmaması gerekiyor 0.facebook girmek için

--------------- Ekleme ---------------

hesabınızda tl olmaması gerekiyor 0.facebook girmek için
  12. O handleru da olamsa napadım bilmiyorum beleş int. :D
  13. daha önce yazılmıştı,bir arkadaş yapmış sonra ilk kontör yüklemesinde bütün kontörler gitmiş,
  14. 172.28.235.12 Bedava internet.İsteyen denesin.Büyük ihtimal seninki de ondandır.Hiç para gitmiyor.Google dahil tüm sitelere giriyor.:ehe
    gslimm bunu beğendi.

15. aynen. 2 liram vardı 10 sn lik giriş yaptım hepsi gitti. böyle bir hat kullanılmaz, Vodafone geçecem artık.
  16. kardesim yha handleru nerden bulabiliriz lütfen yardım edin

----------Eklendi @ 20:33:15 ---------- Yazıldı @ 20:32:39 ----------

kardesim bu numarayı napıcaz ? bilgilendirimisin
  17. wolwerine o proxy adresidir webden ayarlanıyo ayrıca bu bi aralar bende de wardı daha sonra Avea 100mb falan aşınca 5mb si 1 kuruş dedi ve en sonunda 7.50 lira param gitti bence fazla bağlanma

----------Eklendi @ 22:35:23 ---------- Yazıldı @ 22:31:42 ----------

bu ''Avea 3g'ye hoşgeldin paketi'' olarak da geçiyo olabilir forumu inceleyin
  18. arkadaslar telefonum 6230i hattm Avea ama kontor olmadan gırmıo bende nedendır kontor olunca gırıyo ama bılen varmı sonucunu
  19. bedava internet var arkadaşlar bu sadece Avea için değil tüm hatlar için var
  20. nasıl yaparız bu bedava interneti bi anlatın hele ya
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.