Avea internet paketleri (yeni) 5 MB 9 KONTÖR

Konu, 'Avea Kampanyalar / Tarifeler' kısmında satcell tarafından paylaşıldı. Okunma: 56969 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İnternete artık daha ucuza bağlanın!

Cep Telefonundan İnternet için:

Paket İsmi Paket Boyutu(MB) Paket Fiyatı Abonelik için
    Faturasız Hat Haftalık Paketi
    (PAKET5) 5 MB/hafta 9 kontör/hafta
    * ABONE PAKET5 yazıp,
    9495'e gönderin.

Faturalı Hat Aylık Paketi
    (PAKET5) 5 MB/ay 5 YTL/ay
    ** ABONE PAKET5 yazıp,
    9495'e gönderin.

* Fiyata KDV ve ÖİV dahildir.
    **Fiyata KDV dahil, ÖİV hariçtir.

Dizüstü Bilgisayardan İnternet için:

Paket İsmi Paket Boyutu(MB) Paket Fiyatı
    * Abonelik için
    PAKET1000
    (Faturalı Hatlar için) 1000 MB 35 YTL/ay
    * ABONE PAKET1000 yazıp,
    9495'e gönderin.

PAKET4000
    (Faturalı Hatlar için) 4000 MB 55 YTL/ay Avea Müşteri Hizmetleri'ni(444 1 500) arayın.

Avea
  2. Bilgi için teşekkürler..
  3. bilgilendirdiğin için teşekkür ederim
  4. işte sonunda işe yarar bi tarife gelmiş internet için tabi başka bir hikayesi çıkmazsa bu tarifenin
  5. Kardeş peki bunu nasıl ipdal edcez
  6. kardeş eyw ben indirdim kullanıyom fakat Avea internetten mi yoksa Avea vap gprs denmi baglancam hangisi ile yapmam lazım bide hangi programı onerirsiniz??*
  7. internet degil gprs.... iptal etmek için mesaj attım ama hala bi cevap yok.. bilginize
  8. Avea gprs wap da internette aynı yere bağlanıyor sorun olmaz takma kafana....

ayrıca iptal işlemini denedim tam bir hafta dolunca cevap geliyor. ve tarife doğru tam 9 kontor kesiliyor arada fazla kontor kesilmiş gibide olabilir ama ekliyolar geri :) klasik Avea hareketleri
  9. cepten internetle kontörlü olarak hiç işim olmaz hp ipaq 514 üm vardı ama şimdilik kardeşim kullanıyo. ama wi-fi li telim olmasa bile hayatta internete kontörümü yedirtmem
  10. Bu ne 5MB miş hemde 9 kontore 10 kontör ver 30MB al doya doya kullan Turkcell daha iyi be kardeş bunlar turkcellin yanından bile geçemezler. belli bir süre içinde bedava yaparsa alırım yoksa yok. paylaşımın için sağol
  11. yalnız türkcell in 30 mb 10 kontor kampanyası günlük bir kampanya o yüzden her gün 10 kontor vermek 30mb kullanmayan birisine hiç cazip gelmez eğer haftalık olsaymış süpermiş tabiki ama malesef hala ve hala gprs de en iyi Vodafone
  12. senın dedıgın gunluk bu haftalik ıyı oku...balaban6162
  13. sayın arkadaşım burada hepimize karşı Turkcell i savunurken şunu gözden kaçırıyorsun
    tükcell kampanyasında internet paketine web sayfalarını dahil etmediğini ayrıntılı olarak açıklamadığından dolayı birçok kişinin tel faturası 10 ytl yerine 140 ytl geldiğini biliyormusun bilmiyorsan
    al bunu oku

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=269685:nono:
  14. teşekkürler kardeş bilgilendirdiğin için...
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.