Avea İnternet Paketi Yaptım Kullanamıyorum?

Konu, 'Avea Servisleri / 3G' kısmında lksz tarafından paylaşıldı. Okunma: 10390 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avea İnternet Paketi Yaptım Kullanamıyorum?

Merhaba arkadaşlar,
    Öncelikle telefonum Nokia c6-01. Telefonuma 2 hafta önce mesaj gelmişti 3tlye 100mb diye ilk ay ücretsiz olarak. Bende bugün tl yüklediğimde onay mesajı yolladım, paketi aldım. Paketin aktif edildiğine dair bir mesaj geldi. Bende deneyeyim dedim internete bağlanamadım. 9333ü aradım 5tl bakiyeniz ve 100mb internetiniz var diyor ancak internete giremiyorum. 1 ay önce paket olmadan tl ile internete girmiştim hattan yani telefonun internet ayarlarında sorun yok. Yinede ben mesaj gönderdim internet ayarlarını yaptım ancak hala giremiyorum ne yapabilirim acaba bulunduğum yerden(Kayseri-Merkez) mi giremiyorum? Yarın başka bi telefonda deneyeceğim acaba sorun telefonda mı hatta mı diye. Yinede cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Yazan: lksz
  2. Mobil verinin açık olduğuna emin ol. Başka sorun yok gibi görünüyor

Avea İnternet Paketi Yaptım Kullanamıyorum? konusuna benzer içerikler

1. Aveada İnternet Paketi Ücretleri ( 5 Ekim 2008 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Cep Telefonundan İnternet için: Paket İsmiPaket Boyutu(MB)Paket Fiyatı Abonelik için Faturasız Hat Haftalık Paketi (PAKET5)5 MB/hafta9 kontör/hafta*ABONE PAKET5 yazıp, 9495'e gönderin. Faturalı Hat Aylık Paketi (PAKET5)5 MB/ay5...
  2. Avea 5mb internet paketi ( 29 Ocak 2010 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar ben bu pakete üye olmayı düşünüyorum ama 5mb oluşu beni biraz çelişkide bırakıyor 5mb az değilmi yoksa telefon olduğu için çok harcamazmı??
  3. Avea 100Mb İnternet Paketi ( 4 Ocak 2011 | İnternet Paketleri ve Kontör Satışı )

Elimde 100mb internet paketi vardır.Fiyatı 7tl dir(Piyasa fiyatı 10tl dir). Ödemeler paypaldan alınacaktır. Paypal adresim [email protected]
  4. 3120c de avea interneti kullanamıyorum ( 1 Temmuz 2012 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

1 hafta önce vodafone dan avea ya geçiş yaptım.vodafone da kullandığım twitter , facebook , ebuddy , opera mini gibi uygulamaları avea da kullanamıyorum.ne yapmam gerekiyo ? sorun avea da mı yoksa 3120c den mi kaynaklanıyor?
  5. avea internet paketi ( 18 Nisan 2013 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar 3 gün google map kullanmam gerekiyor gezi rehberi olacak bize. not faturasız hat kullanıyorum bunun için hangi internet paketi önerirsiniz(sözleşmesi olmasın) eğer maliyeti ve kotası uygun olursa kullanmaya devam edebilirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 12:41:58