Avea hız testi

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Avea hız testi
Bu kadar hız olur mu yanlış mı hesapladı :D

Invoke

Invoke

Üye
Düşük mü?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Yok bana yüksek geldi evdeki ttnet 5 mbit kullanıyoz telefonun 6yı geçmesi garibime gitti :D

Invoke

Invoke

Üye
Avea 3G 22-27 arası görüyordum ben. :D

Bana da garip geliyordu... :hmmm

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Avea 3G 22-27 arası görüyordum ben. :D

Bana da garip geliyordu... :hmmm
22-27 mi :D ben onu görsem kalpten giderdim heralde :oha: paket ne senin benim woops 28 lira olan 2 gb internet var 500 dk 5000 sms belki paketlerdeki internet hızları farklıdır bide benim tam çekmiyodu telefon :ehe

Invoke

Invoke

Üye
woops du o zaman evet.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Benim neden düşük o zaman :vur

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:hmmm

.caner.

.caner.

Üye
Ben Vodafone da 25 30 Mbps alıyordum, avea woops a geçtim 10 mbps zor alıyorum. :'(

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mobil Veri Açıkmıydı Kapalimi?

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
mobil veri açık 3gde açık işte ama tam çekmiyodu :hmmm ondan olabilir mi :hmmm woopstayım ilk hız denemem bu çarşıdaykende deniycem bizim evin içinde falan iyi çekmiyo telefon

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
mobil veri açık 3gde açık işte ama tam çekmiyodu :hmmm ondan olabilir mi :hmmm woopstayım ilk hız denemem bu çarşıdaykende deniycem bizim evin içinde falan iyi çekmiyo telefon
O Kadar Çekmez İmkanı Yok Belki 1 Mbpsyi Görürsün Ama Öyle 6 Mbps Rüyanda :haha::haha:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hangi telefon bu ve nasıl bir internet bu :D avea mı?
Nokia 808 :D Mobil Veriyi Açıp Denesem Onlar %1500 Geriler :D :D İnanmayın Bu Tür Programlara Anca Tek Part Dosya İndirirek ayni Şekilde Yükleyerek Hızınızı Bulursunuz YOksa Olmaz Bu İş

Üst Alt