Avea Her Yöne Tarifelerinde Mesaj Ücretli mi ?

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında partizan34 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1568 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avea Her Yöne Tarifelerinde Mesaj Ücretli mi ?

İyi günler arkadaşlar,

Turkcell kullanıyodum , dedim aveaya da bakim . Her yöne 150 dk. tarifesine geçtim ama dk. işini anladım da mesaj yollamak istersem nolcak ? Faturalı olduğundan faturaya mı eklenecek ?

Yazan: partizan34
  2. Evet, smslerin tanesi 28 krş. olacak şekilde faturanıza yansıyacak.

3. Teşekkürler , Bunu bilsem hiç geçmezdim aveaya xD..

4. İsterseniz sms paketi satın alabilirsiniz.

30 SMS = 4 TL
    50 SMS = 6 TL
    150 SMS = 12 TL

Sms paketi almak için alacağınız miktarı "OTUZ,ELLI,YUZELLI" şeklinde yazıp 5150 'ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Avea Her Yöne Tarifelerinde Mesaj Ücretli mi ? konusuna benzer içerikler

1. Avea kontörlü her yöne tarifesi ( 25 Kasım 2009 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Arkadaşlar bu tarife yeni galiba.. HerYöne Tarifesi Bilgi Ücretlendirme Detaylar HerYöne Tarife şimdi de kontörlü!...
  2. Avea Her yöne Tarifesine üye olamadım. ( 13 Mayıs 2010 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

HerYöne Tarifesi - Avea 10 Tl 75 dk diyor. 75 yazdım 5878 e gönderdim..Pakete kayıt talebiniz başarıyla alınmıştır.Hattınızda yeterli bakiye olması durumunda üyeliğiniz 30 günde 1 yenilecektir..Diyor..Ama dakika daha gelmemiş.. Hattımda 12 tl...
  3. Avea Her Yöne Tarifeleri 16 Haziran 2010 - ( Sınırlı - Sınırsız ) ( 17 Haziran 2010 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Avea Her Yöne Tarifeleri 16 Haziran 2010 - ( Sınırlı - Sınırsız ) HerYöne 90 .Aylık ücret 12 TL .Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 90 dk .Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 29 Kr / dk .SMS 30 Kr / SMS Fiyatlara...
  4. avea her yöne dakika kampanyası ( 19 Nisan 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

merhaba arkadaşlar aveanın faturasız hatlar için her yöne dakika kampanyası var mı? yardımcı olursnız sevinirimmm...
  5. Avea Faturalı Tarifeler - TTNET Mobil Her Yöne 1000 Tarifesi ( 24 Haziran 2011 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

TTNET müşterilerine ve yakınlarına özel TTNET Mobil Her Yöne 1.000 tarifesinde cepten her yöne konuşmak ve SMS göndermek çok uygun! Üstelik TTNET internet ve TTNET Mobil ödemelerinizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 9:26:41