Avea Her yöne sınırsız Tarifesi yanlış ücretlendirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

liberated23

Üye
    Konu Sahibi
Avea Her yöne sınırsız Tarifesi yanlış ücretlendirme
avea sınırsız hattımdan bu ay aradığım bankaların 444 lü çağrı merkezi görüşmelerim ücretlendirilmiş 70 tl yerine 95 tl fatura geldi itiraz ettim iade ettiler aynı durumda olan varsa dikkat etsin..

imece iletişim

imece iletişim

Üye
bana konuşmadıgım halde 125 gelmiş kapalı olan hatta bu ayda 120 gelmiş :):) 10000 dk diyor hat kapalı yine 120 :):) geceikmeli demekki ne yapalım ödiyecez itiraz etsemde bir şey değişmez.......................

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
Bi Yerlerden Kazık Atacaklardı Belliydi.

emin dayı

emin dayı

Üye
benden size küçük bir öneri garantili bu faturalı hatların çıkarmış olduğu sınırsız tarifeleri farklılık göstere bilir 444 lü numaralar özel servise tabidir tabi buda ek bir ücret olarak faturaya yansır işte yapmanız gereken arayacağınız banka veya başkA 444 servis numarasının başına 0212 ekleyip öyle arayın böylece özel servis numarası olan bu nolar iş numarasına geçmiş oluyor ve her yöne geçiyor benim arkadaş vodafon her yön tarifesi kullanıyor kendisinin sürekli olarak banka larla işi olduğu bizde vodafon müş hizmetlerini arayıp durumu izah ettik ve arayacağımız 444lü numaların başına 0212 ekleyip öyle arayın dediler o zaman sınırsızca araya bileceğimizi söyledi bu bilgi bizzat müşteri hizmetlerinden alınmıştır sağlamdır

liberated23

Üye
    Konu Sahibi
benden size küçük bir öneri garantili bu faturalı hatların çıkarmış olduğu sınırsız tarifeleri farklılık göstere bilir 444 lü numaralar özel servise tabidir tabi buda ek bir ücret olarak faturaya yansır işte yapmanız gereken arayacağınız banka veya başkA 444 servis numarasının başına 0212 ekleyip öyle arayın böylece özel servis numarası olan bu nolar iş numarasına geçmiş oluyor ve her yöne geçiyor benim arkadaş vodafon her yön tarifesi kullanıyor kendisinin sürekli olarak banka larla işi olduğu bizde vodafon müş hizmetlerini arayıp durumu izah ettik ve arayacağımız 444lü numaların başına 0212 ekleyip öyle arayın dediler o zaman sınırsızca araya bileceğimizi söyledi bu bilgi bizzat müşteri hizmetlerinden alınmıştır sağlamdır
Ben zaten 0212 ekleyerek çeviriyorum son 15 günü 0212 çevirdiğim halde ücretlendirmişler 1 kez 0212 eklemeden aramışım onu ücretlendirmemişler 0212 eklediklerimi üçretlendirmişler itiraz ettim olumlu sonuçlandı 23 tl iade edesekler gelecek faturada...

liberated23

Üye
    Konu Sahibi
İade için bugün gelen mesaj
Sn. Abonemiz,21.34 TL iade işleminiz gerçeklştirilmiştir. İade tutarı varsa ödenmemiş faturanızdan yoksa çıkacak faturanızdan düşülecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...