Avea Her yöne sınırsız Tarifesi "66 TL" ( Heryöne sınırsız konuşun )

Sponsorlu Bağlantılar

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
Avea Her yöne sınırsız Tarifesi "66 TL" ( Heryöne sınırsız konuşun )
Avea'dan Türkiye'deki her yeri sınırsız aratan ilk ve tek faturalı tarife!
Ayda sadece 66 TL'ye evi, işi, diğer operatörleri sınırsız arayın, doya doya konuşmanın keyfini çıkarın!

• Yurtiçi aramalar için geçerlidir.
  • Aylık toplam hatbaşı 10.000 dk üzerindeki kullanımların, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılmış olabileceği kabul edilebilir ve KDV ve ÖİV dahil 48,47 Kr/dk üzerinden faturalandırılır. Avea tarife kapsamında sınırsız kullanımların kötüye kullanıldığından şüphelendiği durumda müdahale hakkını saklı tutar.
  • Tarife kapsamındaki hatlar FCT Cihazları ile kullanılamaz. Aksi durumun tespiti halinde abone hat başına 300 TL ücret ödemeyi ve AVEA'nın hattı HerYöne500 tarifesine taşıyabileceğini kabul eder.
  • Mevcut aboneler "heryonesinirsiz" yazıp 6363'e SMS ile göndererek ve online işlemler menüsünden "HerYöne Sınırsız" tarifesine geçebilirler.
  • Diğer avantajlı Avea tarifelerinden "HerYöneSınırsız" tarifesine geçilmesinin ücreti bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil
    66,65 TL'dir.

Aylık Ücret 66.65 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir

• Beğen
Tepkiler: sidarda

piri.reis

piri.reis

Üye
reklamlarını çok merak ediyorum.

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
Sitesinden neden kjaldırdılar dün gece halen anlamadım :box

ertasxx

Üye
tşkler

solgun50

solgun50

Üye
bakalım trcell vodafone napacak özellikle de vodafone çok ilgisiz bir firma...

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Süper bir tarife çıkartmış yanlız ilk fatura 122 tl geliyor daha sonrasında fatura 66 tl ye düşüyor.Gende süper bir tarife hakkını vermek lazım Avea bu konuda öncü oldu gene.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
reklamlarını çok merak ediyorum.

reklamı çıktı az önce izledim. Skolanı " sen kapat ben ararım" reklamdaki kişiyi arayan yakınlarına sen kapat ben ararım diyor. Ve kendi arıyor.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Çok mantıklı bir tarife. Başta normal kullanıcılar için pahalı olsa da rekabetle bu fiyat düşecektir diye tahmin ediyorum. Tebrikler Avea :oke:

yigitcaner

yigitcaner

Üye
Reklamlarda 55 ytl diyor? K.d.v dahil değil mi acaba o fiyata?

paradox1026

paradox1026

Üye
KDV DAHİL 66LİRA
ben aveadan değil Vodafone'dan beklerdim:)
Tebrikler avea şimdi konuşma zamanı:oke:

Ozan

Ozan

Admin
Bende vodafone dan böyle birşey bekliyordum ama Avea yaptı.
Demekki öğrencileri saatlerce konuşturduğu yetmedi simdide baz istasyonlarının limitini epeyce bir zorlayacak :)

Çok abartı bir tarife gibi diğer operatörlere olumlu birşeyler yansıması adına güzel iş ..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tabiki çok konuşanlar var bunlar onlar için ideal bir kampanya ancak 66 lira ben vermem:)

cannnnner

cannnnner

Üye
çok güzel ve mantıklı bi kampanya helal olsun aveaya

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
yine reklam yapamayan bir kuruluş avea

pes :)

Ozan

Ozan

Admin
2 gündür Ev telefonunu dahi kapatıp bu tarifeye geçmeyi düşünen bir çok kişi gördüm :)

Ancak Avea nın tarifesini reklamlardan degil, millet kendi arasnda duyuruyor.
Avea reklama önem vermeli !

__Midas__

__Midas__

Üye
kdv dahil fiyatı 55 ,öiv eklenince fiyat şişiyor haliyle, ama çok mantıklı bi tarife yani, bide böyle çok konuşanlar için özellikle, aveanın kesintileri olmasa kesin geçerdim,

Ozan

Ozan

Admin
Avea da iletisim sıkıntıları biraz başladı gibi sanki.
Gerçi Ben İzmir' in merkezindeyim ondan olabilir.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bu tarifeyi elbet AVEA çıkaracaktı. Vodafone Türkiye için bu şekilde bir tarifeyi hiç bir zaman çıkartmayacak. Telsim ile Vodafone'u bir tutmayalım bu açıdan.

Öncelikle baktığımızda güzel bir tarife. 42 liralık Hat vergisini de dahil edip 12 ay taksitle ödeme imkanın göz önünde bulundurduğumuzda gelecek olan fatura ortalama 70 lira olacaktır.

Ses kalitesi elbette düşecek, kesilmeler de muhakkak yaşanacaktır. Türkiye böyle bir tarifeyi yıllardır bekliyordu ve nihayet bu tarife ile İlklerin Devi ( Aria ) Avea sayesinde ulaştı.

Ozan

Ozan

Admin
Ben Turkcell in böyle bir tarife kesinlikle çıkartmayacağını ancak Vodafone ' un mutlaka çıkaracağını düşünüyorum.

O yüzden geçişte beklemenizi tavsiye ederim, bende şahsen öyle yapıyorum.

Vodafone un mevcut ve uygun fiyatlı her yöne tarifelerine, sınırsız tarifesini de ekleyeceğini düşünüyorum ancak aynı fiyata olmayacaktır. Diyelim 20, 30 TL daha fazla sabit ücretle böyle bir tarife çıkardı, o zaman avea daki sorun ve yogunluktan uzak, vodafone kalitesiyle hizmet alarak her yöne sınırsız konusmak daha geçerli bir durum bence.

Turkcell hiçbir şekilde sabit ücretle sınırsız tarife gibi birşey çıkartmayacak diye düşünüyorum başta da dediğim gibi, ancak Vodafone daha yüksek bir ücretle çıkartacaktır bence . Zaten yurtdısında da vodafone bu gibi durumlara alışık ..

Not: Hem Turkcell hem Vodafone Faturalı her yöne tarife abonesiyim.

paradox1026

paradox1026

Üye
Turkcell Çıkartamaz çıkartırsa kalitesi düşer:)

Üst Alt