Avea Genç Paket 19 TL! (500 dk - 1000 sms - 1GB) internet hızı hakkında?...

Sponsorlu Bağlantılar

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye
8 BIT ıle baGLANMAKDa tabanı 3G ıledır..

mamu563

Üye
Avea 3G HSDPA özelliği varsa eğer telefonunda 7.2 mbps ye kadar çıkabilir. Ben 5800 la 450 Kbps yi gördüm İDM ile.

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye
faturaız fatural ı ınternet paketlerı dıgerlerınden dahah hızlıdır.

8BIT

ZaZuM

ZaZuM

Üye
ben de 486 kbit falan

----------Eklendi @ 20:39:45 ---------- Yazıldı @ 20:38:26 ----------

Avea 3G HSDPA özelliği varsa eğer telefonunda 7.2 mbps ye kadar çıkabilir. Ben 5800 la 450 Kbps yi gördüm İDM ile.
o dediğin türkiye de olmaz operatörler mı da vın cihazı durur ken normal hatta 7,2 mbit hız versin

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
benim 10 mbps e çıkmıştı 400 mb filmi 30 dk.da indirdim

u_cosar

u_cosar

Üye
ben 7.2 mb hıza filan ulaştım 3.5 g varken

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Avea'nın 19'luk pakette verdiği internet beş kuruş etmiyor. Sürekli bağlantı koruyor ve çok yavaş maalesef.

killergh

Üye
nsl yaplyor?

rapman

rapman

Üye
hızlı ama bazen problem yaratabiliyor..

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
internet on numara hiç sorun yaşamıyorum :)

famemonster16

famemonster16

Üye
Arkadaşlar ben de Turkcell'den bu paket için Avea'ya geçtim. Paketi yaptığımda internet hızını çok merak ediyordum ve hemen Nokia 5800 XpressMusic Nokia suite ile pcye bağladım. Sonra speedtest.com'dan hız ölçümü yaptım. Hız gerçekten harika 1.54 mbps çıktı ve evimde 3.5g tam çekmiyor. Herneyse işte sonuçlar. Ben 5800 ile bu hızda bağlanıyorum pcden.

apomon

Üye
merhaba bende bu paketi aldım telefonum samsung gt s3353 ama internet acayip yavaş napcam bide ablamdada nokia 5130 var ondada yavaş internet napcam ??????

aykutbuy

Üye
Uzun zamandır bu tarifeyi kullanıyorum ve çok memnunum. 1 gb internet bazen yetmiyor çünkü evde de bilgisayardan bağlanıyorum internetin çoğunu bilgisayar da bitiriyorum. Çok video izlemiyorum sadece face ve bazı haber siteleri.

İnternet hızını ölçmedim ama daha önce kullandığım türktelekom dan biraz yavaş olduğunu farkettim. Ve bu hızı yeterli bulup ttnet i iptal ettirdim. aylık kazancım 50 TL :)

İnternet hızında problem yaşayan arkadaşlar 3 g den bağlandığına emin olsunlar. bazen çift mode seçili oluyor ve Edge den bağlanabiliyor.

tavuklar

tavuklar

Üye
Ben sivasdan avea 19.luk tarife kullaniyorum vodafonda turkcelde internet hizi olctum en iyi avea cikti.turkcell 650 klbyt. Vodafone 400.kbyt avea ise 1028 kbyt indiriyor vede cok memnunun avea sivasda en iyisi

gidertir

Üye
ben turkcellliyim bu pakete yarın geççem turkcellin hızını opera mobile dan ölçtüm
Your speed: 333.333 Kbps
Your latency: 0.715 seconds

Transferred 100 KB in 2.4 seconds
web ise çok daha yavaş

cemkaya

cemkaya

Üye
ben kullanıyorum. 3g yi acınca 4mibt hızda bağlanıyor. Edge den bağlanınca da hızlı ama download yapamazsın :D ben internet kullanırken E download yapacağım zaman 3G kullanıyorum ve 7/24 açık netim. Avea bu konuda cok iyi

phasan

phasan

Üye
avea gelişiyor

minutari

minutari

Üye
Buyrun arkadaşlar.
Yaklaşık 8 aydır Avea' nın bu paketini kullanıyorum. Şimdi ismi Yıkılan Paket oldu.
Şimdi yazlıkdayım ve pc den de bağlantı kuruyorum. Test ettim; 3,09mbps hız. Son derece memnunum. Tavsiye ederim.

tavuklar

tavuklar

Üye
arkadaşlar avea en iyi si
ww.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150971477714770&set=a.10150261847594770.343127.702149769&type=1&theater
bu linkte speet test resmi var bakarsanız görürsünüz. 10.6 mps çıkıyor sivas merkezde indirme

Üst Alt