Avea Faturasız SMS Paketleri Abonelik Ücret

Konu, 'Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 4696 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Avea Faturasız SMS Paketleri Abonelik Ücret

  Faturasız hatlara özel SMS paketlerinden yararlanmak için 7,8 TL'ye ister yurtiçi her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS paketini seçin ve cep telefonunuzdan "5yuz" veya "5bin" yazıp 3900'e SMS gönderin. 30 gün boyunca kullanabileceğiniz SMS'leriniz ile doya doya mesajlaşmanın tadına varın.

  Artık her yöne 500 SMS paketini ayda 2 kez alabilirsiniz. Üstelik ikinci 500 SMS paketi sadece 5,8 TL'ye! Aynı ay içinde ikinci kez "5yuz" yazıp 3900'e SMS gönderin, doya doya mesajlaşmaya devam edin!

  Avea'nın faturasız SMS paketleri hem doya doya mesajlaşma imkanı sağlar, üstelik dönemsel bir kampanya değil, kalıcı bir hizmettir.  Yazan: Dogus Pertez

Avea Faturasız SMS Paketleri Abonelik Ücret konusuna benzer içerikler

 1. Avea Yeni İnternet Paketleri Ücretleri Faturalı-Faturasız Hatlara(Süper Ucuz) ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  Evet Arkadaşlar Tarifeleri ve Nasıl Alacağınızı Resimle Gösteriyorum ve Resme Birkez Tıklayıp Tam Ekran Görebilirsiniz:oke: Teşekkür Et Butonuna Basarsanız, Çok Makbule Geçer:bye2:
 2. Vodafone,Turcell,Avea SMS PAKET TARİFELERİ (Resimli) Faturasız Hatlar İçin'dir ( Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

  Arkadaşlar Biliyorsunuz'ki Kontür devri artık bitti şahsen ben ilk zamanlar hiç de memnun deildim.. olayın içerisinden bir türlü çıkamamıştım..ama sms paketlerini görünce gayet memnun kaldım. neyse konumuza gelcek olursak.. operatörlerin...
 3. Kartalcell Faturasız Sms Paketleri.. ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  arkadaşlar avea'nın normal hatlarında (mobil öğrenci gibi..) 39 kontör karşılığı alınan her yöne 500 veya avea içi 5000 sms paketlerini hattı kartalcell olan arkadaşlar da kullanabilirler.. bunun için yapmanız gereken her yöne 500 sms için...
 4. Avea Faturasız SMS Paketleri - 1.000 + 10.000 SMS Paketi ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  Avea ile ayda sadece 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun! Üstelik paketten faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermen yeterli! Sen de hemen bu...
 5. Avea Yurtdışı SMS Paketi ( Aboneliği / Fiyatları ) ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  Yurtdışı SMS Paketi ile yurtdışındayken KDV, ÖİV dahil 10 TL'ye 15 SMS gönderebilirsiniz! Üstelik paketten yararlanmak için SMS yazıp 9499'a SMS göndermek yeterli.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Şubat 2016 Cumartesi - 0:08:25