avea faturasız hat

Sponsorlu Bağlantılar

@murat

Üye
    Konu Sahibi
avea faturasız hat
arkadaslar ızmır de yasıyorum faturasız avea hattı almak ıstıyorum ama bı turlu cuzı bı fıyata bulamadım bana bunu nereden bulabılecegımı soyleyen bırı war mı acaba çok mutlu olurum

şimdıden butun yardım eden arkadaslara tesekkr ederım :D

Berlin Boleyn

önce en yakın bi otobüs firmasına gidip istanbula bilet alıyosun ordan taksime gidiosun taksimde kaçak avea hat satan birini buluyosun ve 5 tl ye alıyosun ama izmirden bi avea bayisinden alırsan hattı daha ucuza gelir :ehe

@murat

Üye
    Konu Sahibi
:D :D pekı bunun kısa yolu olarak ızmırde ucuza alabılecegım bı yer war mı ?..;)

Berlin Boleyn

keşke izmiri bilsem ama bilmiorum maalesef:(

@murat

Üye
    Konu Sahibi
keske :) tesekkr ederım yıne de yardım etmeye calısmanız ıcın ;))

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Hiç bulaşma bence aveaya

@murat

Üye
    Konu Sahibi
avea kullnıyorum zatn ama ögretmen hattı memnunum da fakat mesajlarda sıkıntı cıkıyor o yuzden mobıl ögrencı hattı almayı dusunuyorum ...

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar ustelık saka gıbı en sonunda gıttım forum avea bayısındn en sonunda ucuz olmasa da hat almaya kalktım hat bııtı dedıler yaaa ...

bırı lutfen yardım etsın nıye bulamıoyrm bunu bn ..!!!

arkadaslar ustelık saka gıbı en sonunda gıttım forum avea bayısındn en sonunda ucuz olmasa da hat almaya kalktım hat bııtı dedıler yaaa ...

bı de bısey sormak ıstoyorum mesela hatla beraber hattın içinde 100 kontor aldıgımızda yanı 1oo kontorlu avea hat aldıgımızda bu 100 kontorden 39 u ıle sms hakkı satın alabılıyomuyuz yoksa o kontorler sdc arama fln yapmk ıcın mı kampnyalardan yararlanamıyomıuyuz..?

kanka5000

kanka5000

Üye
100 kontörlü hatlar 1 normal+99 hediye olarak geliyor yani o 99 kontörü sadece arama ve sms ler için kullanabilirsin. kampanyalardan yararlanamazsın

Üst Alt