Avea dan Turkcell e gönderme...

Konu, 'Konu Dışı' kısmında fnldstntn tarafından paylaşıldı. Okunma: 4986 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tuba.Erva bunu beğendi.
  2. iyi düşünmüşler :ehe

spy ghost bunu beğendi.
  3. Youtube linkini direk yazabilme şansınız var mı ?

4. super reklam :)

5. :zuhaha: kapak yapnış

6. Acaba Turkcell de bunun gibi reklam yapar mı?:hmmm :ehe

7. tv de ılk gordugumde trcell reklamı zannettım :kop2:

8. ya arkadaşlar bedava diyo hiç bişey olmuyor ne bedava internet ne arama nede sms ya 2 hafta denemek istiyorum ya

9. Anladığım kadarı ile bu yeni Avea ya geçenler için...

10. reklamı çalmışlar

11. Avea bunu hep yapiyor ama herseye ragmen Turkcell in karizmasi yeter

12. güzel olmuş :D

13. Kapak olmuş :kapak:

enkazcı bunu beğendi.
  14. Yaw reklam iyi ama hizmet berbat turkcell den avae ya geçtim heryerde çekmiyor bu melet

15. imzan diyorum yemek yiyecektim yemiyorum :vur

16. Baya güldüm ilk izlediğimde :d:

17. hahaha :ehe daha gecen kardesım anlatıyodu ızleyememıstım süper olmus

18. turkcell karşılık verir mi acaba :D ha bide Avea vodafone a nden sataşmıyor:)

19. Kedi ulaşamadığı yere sataşır çünkü :D

Avea dan Turkcell e gönderme... konusuna benzer içerikler

1. Avea,Vodafone,Turkcell ' e Söylemek İstedikleriniz

Türkiye'de Hatlar Sürekli Kampanyalar Yapıyorlar ve Çoğu Kampanya İşimize Yaramıyor...Bunu Önlemek için Hangi Hattı Kullanıyosak O Hattın Teknik Destek Bölümüne Mail veya Mesaj Yollayarak Kampanyaları Kendi İstediğimiz Şekillere Çevirebiliriz......
  2. Avea dan Turkcell e Açık hat ile geçiş yapmak yardım lütfen

2-3 Sene önce Avea açık hat adı altında aldıgım hattı Türkcell e taşımamda bir sorun çıkarmı. Bunu soruyorum. Çünkü hattı açık hat olarak almıştım. Alırken isim felan gerekmiyor açık hat için bu bir sorun teşkil edermi numarayı taşımada?
  3. Avea Sms Gönderme Sorunu ..

Arkadaşlar Aveada Yeni 5.000 sms Yaptım ama Kontorum 0.0 Tl ve sms gondermıyo OPERATOR KONTROL EDİN FALAN DIYO TEL DEGİŞTİRDİM YINE DUZELMEDI. Bunun sebebı Kontor olmamasındanmıdır. diger hattımda 0.20 Kr falan var o gonderıyo ama bu...
  4. avea mesaj gönderme problemi

ya bu konuyu açma yerim burasımidir bilmiyorum ama yaklaşık 2gündür telefonum mesaj göndermiyo. Kontor var mesaj hakkım var başkaları bana mesaj atabiliyo arayabiliyo ben araya biliyorum ama mesaj atamıyorum. Mesaji gönder diyorum mesaj...
  5. Avea sms göndermeme

slm arkadaşlar bugün mesajlasırken aniden ne olduysa sms göndermemeye başladı avea, başka bi telefonda denedim numara kullanımda değil dedi başka bi numaraya gönderdim ondada numara kullanımda değil dedi, geçiçi bi durumdur dedim ama 5 6 saat...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 2:12:47