Avea bayiliği almak istiyoruz yardım!

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında paradox1026 tarafından paylaşıldı. Okunma: 18228 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avea bayiliği almak istiyoruz yardım!

Merhaba arkadaşlar bir yakınım avea bayiliği almak istiyor Eskişehir'de avea müşteri hizmetleri yetkili numarası verdi ama adam telefonunu açmıo adam anlamadım gitti
    tahminen ne gerekio ne kadara patlar!
    Teşekkürler!

Yazan: paradox1026

Avea bayiliği almak istiyoruz yardım! konusuna benzer içerikler

1. Tablet almak istiyorum yardım! ( 14 Ocak 2011 | Cep Telefonları Genel )

arkadaslar uzun zamandır bir tablet pc almak istiyorum ama hangi isletim sistemli tablet alıcağıma karar veremedim. ios lumu android limi windows 7 limi tablet almalıyım ve neden.
  2. AVEA hat almak istiyorum ancak ( 28 Ekim 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

AVEA hat almak istiyorum. Ancak şöyle bir sorunum var... Ayda ortalama 3000SMS+ 1000dk kullanımım olacak. AVEA içi. Buna uygun tarife var mıdır?
  3. sadece yardım almak istiyorum ( 2 Mayıs 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

arkadaşlar nokia c5-03 telefonumu 385 liradan bi sitede satlığa çıkardım.ve bi arkadaş şöyle bi teklif yapmış samsung omni i900 8gb+u900 soul.nedersiniz sizce kabul etmelimiyim?bu 2 telefon 385 lira eder mi? yardımlarınızı bekliyorum :)
  4. telefon almak istiyorum yardım ! ( 3 Ağustos 2013 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar telefona ayırabileçek 800 tl bütçem var.. hangi cihazı almalıyım s3 mini önerir misiniz ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 6:22:12