avea bağlantı sorunu

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında Preadox tarafından paylaşıldı. Okunma: 3201 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. avea bağlantı sorunu

benim tel nokıa 6220 telin wap gprs ayarları gelmiyor müşt hizmetlerini aradım ama ayar gelmedi sorun ne acaba yardımcı olan yokmu:huhu:

Yazan: Preadox
    cepherkül bunu beğendi.
  2. arkadasım bendede oldu böyle *100# den gir ordan ayarları ala bilirsin

avea bağlantı sorunu konusuna benzer içerikler

1. avea !!Mobil Bağlantı Hizmeti!!

Avea MobilBağlantı Paketi GPRS/EDGE ve Wi-Fi (kablosuz internet erişimi) hizmetini bir arada sunan Avea MobilBağlantı Paketi ile dizüstü bilgisayarınızdan internete ya da şirketinizin kurumsal ağına ve e-postalarınıza hareket halindeyken de...
  2. Avea İnternet Bağlantı Sorunu

Nokia E72 telefonumda (kontörlü) tüm bağlantı ayarlarını elle yapmama rağmen maalesef bağlantı kurulamıyor diyor.Nedeni ne olabilir sizce. SMS ile istememe rağmen cihaz bulunamadı diyor.O nedenle elle yapmak zorunda kaldım.
  3. avea bağlantı hızım

Merhaba arkadaşlar. 30 TL'lik faturalı pakette (500 dakika+2000 sms+sınırsız internet) 4. ayıma girmiş bulunuyorum. Başlarda wifi kullandığım için hızın bu derece yavaş olmasını pek takmamıştım. Fakat şimdi işler biraz değişti ve avea interneti...
  4. bağlantı sorunu..

arkadaşlar wifi ile nete girerken sorun yok ama mobil veriyle girerken yukarda uyarı çıkıyo bağlanılamadı bağlantı yok diye.Bunun bi çözümü var mi acaba?
  5. LG kt520 ile avea hat İnternet bağlantı sorunu

:megafon:SLM arkadaşlar:megafon: Bende bir LG kt520 var avea hat aldım:naughty:internet ayarlarını aveanın sitesinden alıyorum fakat girmiyor:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:girerken ise [[[BAĞLANTI HATASI DİYOR]]] :ağlarım::ağlarım::ağlarım:...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 5:43:12