Avea Ayrıntılı Fatura?

Konu, 'Avea Kampanyalar / Tarifeler' kısmında distortion tarafından paylaşıldı. Okunma: 122523 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avea Ayrıntılı Fatura?

merhaba arkadaşlar. avea'nın faturalı hatlarında yollanan ayrıntılı faturada sadece aranan numaralar ve süreleri mi yazıyor, yoksa sizi arayan numaralar da yazabiliyor mu? bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..:)

Yazan: distortion
  2. Merhaba

Arayan numaralar normalde hiçbir faturada yazmıyor ben görmedim hiç. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz yinede

3. Faturalarda gelen aramalar olmaz...Ama eganın dediği gibi bi müşteri hizmetine sor!!!

4. valla faturalı hat kullanmadım avea yı ayrıca arkadaşların dediği gibi müşteri hizmetlerini ara 444 1 505 yada 444 0 505 idi

5. Ya bu Avea'nın tek eksi yönü fatura bilgilendirmede. Örnekle açıklayayım size. Mesela fatura son ödeme tarihi 24.10.2007 , e doğal olarak 1 hafta önce gelmesi gerekmezmi ZARFın, bunda tam tersi 1 hafta sonra geliyo:@. Hadi bunu geçtim "MESAJ" ile bilgilendirme de ya geliyo ya gelmiyo:@. Tamam bunu da geçtim diyelim, www.avea.com.tr den faturamın mail yoluyla gönderilmesini istedim. İlk 2 ay geldi şimdi o da gelmiyo:@. Ya benim sürekli FATURA yazıp bilmem kaç numarasına mesaj mı atmam gerekiyo.:@:@Avea bunu gözden geçirmeli yoksa çok fazla müşteri kaybedecek:nono:

uslanmaz.81 bunu beğendi.

Avea Ayrıntılı Fatura? konusuna benzer içerikler

1. AVEA hakkında ayrıntılı bilgi

Yaklaşık 9 milyonu aşkın abonesi ile yüzde 15 pazar payına sahip olan ve Türkiye'nin hızla büyüyen mobil iletişim operatörü Avea yenilikçi hizmetlerini bireysel ve kurumsal müşterilerin hizmetine sunmaktadır. TT&TİM İletişim Hizmetleri...
  2. Avea ile Hediyeli Fatura.

HediyeliFatura Avea Hediyeli Fatura Kurumsal Abonelere Hediyeler verilmeye başlanmış. Hediyenizi Seçin! "Her ay ödediğiniz aylık şirket fatura tutarını belirleyip, 18 ya da 24 ay boyunca ödemeyi taahhüt edin dilediğiniz cep...
  3. Avea - E-Fatura Kampanyası

15 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında e-faturaya geçin, 2000 SMS kazanın! E-fatura abonesi olun, hem doğaya katkıda bulunun, hem de faturalarınız size zamanında ulaşsın!...
  4. AVEA fatura

Arkadaslar Peder e-faturaya kayitli degil. Son dönem faturayi istiyoruz. Nerden alabiliriz?
  5. Avea Fatura Sorgulama

Bu yazı ile birlikte avea fatura sorgulama numarası, avea fatura sorgulama sms, avea fatura sorgulama mesaj ile, avea fatura sorgulama için şifre alma, avea fatura sorgulama sms ile,avea fatura sorgulama telefon numarası, avea fatura sorgulama...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 12:28:31