Avea Ayrıntılı Fatura?

Sponsorlu Bağlantılar

distortion

Üye
    Konu Sahibi
Avea Ayrıntılı Fatura?
merhaba arkadaşlar. avea'nın faturalı hatlarında yollanan ayrıntılı faturada sadece aranan numaralar ve süreleri mi yazıyor, yoksa sizi arayan numaralar da yazabiliyor mu? bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..:)

Ozan

Ozan

Admin
Merhaba

Arayan numaralar normalde hiçbir faturada yazmıyor ben görmedim hiç. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz yinede

POWER

POWER

Üye
Faturalarda gelen aramalar olmaz...Ama eganın dediği gibi bi müşteri hizmetine sor!!!

mservank

mservank

Üye
valla faturalı hat kullanmadım avea yı ayrıca arkadaşların dediği gibi müşteri hizmetlerini ara 444 1 505 yada 444 0 505 idi

mert35c

mert35c

Üye
Ya bu Avea'nın tek eksi yönü fatura bilgilendirmede. Örnekle açıklayayım size. Mesela fatura son ödeme tarihi 24.10.2007 , e doğal olarak 1 hafta önce gelmesi gerekmezmi ZARFın, bunda tam tersi 1 hafta sonra geliyo:@. Hadi bunu geçtim "MESAJ" ile bilgilendirme de ya geliyo ya gelmiyo:@. Tamam bunu da geçtim diyelim, den faturamın mail yoluyla gönderilmesini istedim. İlk 2 ay geldi şimdi o da gelmiyo:@. Ya benim sürekli FATURA yazıp bilmem kaç numarasına mesaj mı atmam gerekiyo.:@:@Avea bunu gözden geçirmeli yoksa çok fazla müşteri kaybedecek:nono:

• Beğen
Tepkiler: uslanmaz.81

Üst Alt