Avea Aylık Her Yöne 100 Dakika ?

Konu, 'Türk Telekom Destek / Sorun / Şikayet' kısmında tH!Ng tarafından paylaşıldı. Okunma: 36966 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Avea Aylık Her Yöne 100 Dakika ?

  Avea'nın Faturasız Hatlar için Aylık Her Yöne 100 dakika konuşma paketi vardı yanlış hatırlamıyorsam 5 TL.'di. Kaç kaça gönderiyorduk bilen var mı ? :bilmm  Yazan: tH!Ng
 2. Pakete heryöne dakika içeren bireysel faturalı ve kamu tarifelerinden hizmet almakta olan müşterilerimiz kayıt olabilir. SüperFikir tarifesi kademeli yapısından dolayı bu paketten yararlanamaz. Paketten yararlanabilecek tarifeleri görmek için tıklayınız.
  Paket kapsamında 5 TL'ye bir fatura dönemi boyunca geçerli heryöne 100 dakika sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan heryöne 100 dakika tükendiği anda, tekrar kayıt olunmasına gerek olmaksızın, otomatik olarak yeni bir her yöne 100 dakika ek 5 TL karşılığında otomatik tanımlanır.
  KAT yazıp 1003'e mesaj göndererek KatKat pakete hemen sahip olabilirsiniz. Tarifenizdeki dakikalarınız bittiği anda KatKat Paket ile gönül rahatlığıyla konuşmaya devam edersiniz. Paket kapsamında sunulan ilk heryöne 100 dakikanın dışında kullanmış olduğunuz ek 100 dakikalarınızın kontrolü için KADEME yazıp 6029'a mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu ve kaç dakika konuştuğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. Bu çok akıllı paketi olur da iptal etmek isterseniz IPTAL yazıp 1003'e mesaj gönderebilirsiniz.
  Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez, fatura dönemi sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez.
  Paket kapsamında sunulan dakikalar yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Yurtiçi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
  Paket kapsamında sunulan dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP ve 444 ile başlayan aramaları kapsamamaktadır.
  Paket kapsamında sunulan ücretsiz yurtiçi dakikalar görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
  Fatura dönemi içerisinde paketin geçerli olmadığı bir faturalı tarifeye(Süper Fikir hariç) geçiş yapıldığı ya da paket iptal edildiği durumda; paket kapsamında verilen 100 heryöne dakikadan kullanılmayan dakikalar fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 100 dakikadan sonraki ek kullanımlar için de paketin kademeli yapısı devreye girer ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılmaya devam edilir; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur. Süper Fikir tarifesinde ise KatKat paket dakikaları kullanılmaz, tarifenin kademeli yapısı sayesinde her 100 heryöne dakika 4 TL olarak ücretlendirilir.
  Pakete kayıt olduktan sonra yapılan heryöne görüşmeler öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye heryöne dakikalardan düşer, KatKat paket dakikaları en son devreye girer.
  Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea'nın faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına pakette kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık paket ücreti ve ilgili aydaki ek her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır. Aynı durum paket aktivasyonu yapılan ay için de geçerlidir.
  Paketin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

 3. o kadar yaziyi telden okumaya kalksam 10 kere batarya biter sen ne yazip kaca gondericegimi yazarmisin :D

 4. Galiba arkadaş:D avea bayıde çalışıyor:ehe

 5. Adam derin duygular besliyor avea ya :)

Avea Aylık Her Yöne 100 Dakika ? konusuna benzer içerikler

 1. avea her yöne dakika kampanyası ( Türk Telekom Destek / Sorun / Şikayet )

  merhaba arkadaşlar aveanın faturasız hatlar için her yöne dakika kampanyası var mı? yardımcı olursnız sevinirimmm...
 2. Avea - Her Yöne 180 Dakika Konuşma Paketi ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  Tarifenizin ücretsiz dakikaları yok mu? Tarifenizin sunduğu ücretsiz dakikalardan daha mı fazla konuşuyorsunuz? Tarife dakikalarımın tümünü kullanırsam sonra ne olur diye endişe mi duyuyorsunuz? Öyle ise tek ihtiyacınız, heryöne 180 dakika...
 3. Avea Kampanyaları - Her Yöne 180 Dakika Konuşma Paketi ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  Tarifenizin ücretsiz dakikaları yok mu? Tarifenizin sunduğu ücretsiz dakikalardan daha mı fazla konuşuyorsunuz? Tarife dakikalarımın tümünü kullanırsam sonra ne olur diye endişe mi duyuyorsunuz? Öyle ise tek ihtiyacınız, heryöne 180 dakika...
 4. 10 tlye avea içi yada her yöne dakika var mı ? ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  ya aslında ben 500 dakka 5000 sms paketini kullanıyordum 15 tlye bi tanışma paketi yapmıştım 9,5 tlye gittim tl attırdım. gitti net paketini yeniledi dakika kaldı :( şimdi hattımda 10 tl kaldı ne yapabilirim ben bunla? her yöne olur avea içi olur...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Şubat 2016 Pazar - 23:41:18