Avea 5mb internet paketi

Sponsorlu Bağlantılar

melankolia08

Üye
    Konu Sahibi
Avea 5mb internet paketi
Arkadaşlar ben bu pakete üye olmayı düşünüyorum ama 5mb oluşu beni biraz çelişkide bırakıyor 5mb az değilmi yoksa telefon olduğu için çok harcamazmı??

Lacrymosa

Üye
Mobil siteler için "ehh işte denebilir" ama cepten ağır sitelere girerseniz yetmez. Telefon modeli de fark eder. 6230 ile N97 arasında fark var. N97 varsa elinizde Youtube'dan video izlersiniz ama 6230 varsa mobil sitelerden çıkamazsınız.

sanguder

Üye
bende nokia 5130 var . 5 mb sınırsız msn için yeterlimi ? msnde kaç saat durabilirim çok kararsızım 100 mb çok gelir diye yapmıyorum .

smatch

Üye
kendal_47

kendal_47

Üye
5 mb msn için 1 ay yeter diye düşünüyorum yalnız operaya sitelere Girerseniz bir şey indirirseniz yetmez 5 mb anca msn için yeter bence bu 5mb lik internet biraz tuzak gibi duruyor her an aşılabilecek bir limit dikkat edin işlem kaydından harcadığınız veriyi kontrol edin canınız yanar şahsen vodafone cepnet kullanıyorum ayda 8 lira sınırsız 2-3 Gb gidiyor

ihsN92

Üye
günlük yap 100 mb 1.5 tl 2 günlük oluyor abone gun 9495e gonder 5mb alma

Trackmania

Trackmania

Üye
Çok yetersiz...Çabuk biter anca facebookta takılabilrisin oda çok değil günlük paket gibi gözüküyor benim gözüme..sana tavsiyem 100 mb yap :)

musa1775

musa1775

Üye
5 mb hiç bir işe yaramaz . çok çabuk bitiyor. 100 mb bile bitebilir .:nono:

Trackmania

Trackmania

Üye
Download yapmayacaksan 100 mb teter ama telefon modeline bağlı iiphone onu su gibi yutar mesela :ehe

5800XMBLACK12

5800XMBLACK12

Üye
Nasıl yapcaz ne olduğu farketmez

ali20041993

Üye
5 mb lik internete üye olmak için ne yapıyoruz ve kaç lira hepinize çok teşekkür ederim..

umutcan_bora

umutcan_bora

Üye
5 mb cok az bea kardeş youtube tek kısa video ma bakıyor valla 100 mb kullanıyorum ben

Üst Alt