avea 100 mb ınternet paketı 3 tl

Konu, 'İnternet Paketleri ve Kontör Satışı' kısmında absolute35 tarafından paylaşıldı. Okunma: 52839 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar gecen telefonuma msj geldı 8 tl olan 100 mb ınternet paketı sımdı 3 tl dıye kabul ettım ancak hıc bır mesaj gelmedı yanı benım suan ınternet paketım var mı yokmu acaba yardım edersenız sevınırım

Yazan: absolute35
  2. Bilgilendirme Mesajı Gelmesi Lazım Gelmesini Bekle Yada Bi Dene m.facebook Adresine Gir TL Gidiyor Mu Gitmiyor Mu

3. Önceden 8tl olması çok saçma bence.Vodafone sınırsız verıyor o fiyata

4. bence interneti ac kapat yapıp ufak bir kullanımda tl eksiliyormu kontrol et. bana turkcell mesaj attı e posta ayarlarınızı yapın bugun internetiniz bizden diye. yaptım cvp gelmeyince internete girdim tl gitti :) gözlerimle gordun kullanım miktarı ... kb kullanım tutarı ... tl diye yazdı orada (rakamları tam hatırlamadıgımdan ... koydum). sikayette bulundum hattımdan eksilme olmadıgını idda ettiler. :) giden buyuk bir miktar değil önemli değil ancak yapılan beni çok sinirlendirdi bende hattımı taşıdım. turkcell benden uzaakkk :angry:

5. Bende yaptım bu paketi fakat sonra nasıl iptal edileceğini bulamadım bilgisi olan arkadaşlar var mı

6. Bende 9 tl ye 1gb paket yaptım . 1 GB yazıp 5555 e yolluyosunuz iptal için IPTAL 1GB yazıp 5555 e yolluyosunuz büyük ihtimalle 100 mb nası yaptıysanız başına IPTAL koyup o numaraya yollamayı deneyin

7. IPTAL 100MB DE YAZDIM IPTAL AY DA YAZDIM ama paket üyeliğiniz bulunmamaktadır diyor.

----------Eklendi @ 19:51:57 ---------- Yazıldı @ 19:26:53 ----------

Buldum.
    wap.avea.com.tr gir>
    sayfanın altında internet paketlerine gir> yine sayfanın altında paketin aktif olduğunu göreceksiniz> durdur butonuna tıklayın ve iptal edin> tekrar aynı sayfaya girdiğinizde kampanyalı paketinizin ismini göremeyeceksiniz. Aylık sürenin dolmasına kadar kalan davalarinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

8. :tşk:

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.