avea 100 mb ınternet paketı 3 tl

Sponsorlu Bağlantılar

absolute35

Üye
    Konu Sahibi
avea 100 mb ınternet paketı 3 tl
arkadaslar gecen telefonuma msj geldı 8 tl olan 100 mb ınternet paketı sımdı 3 tl dıye kabul ettım ancak hıc bır mesaj gelmedı yanı benım suan ınternet paketım var mı yokmu acaba yardım edersenız sevınırım

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bilgilendirme Mesajı Gelmesi Lazım Gelmesini Bekle Yada Bi Dene m.facebook Adresine Gir TL Gidiyor Mu Gitmiyor Mu

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Önceden 8tl olması çok saçma bence.Vodafone sınırsız verıyor o fiyata

bolags

Üye
bence interneti ac kapat yapıp ufak bir kullanımda tl eksiliyormu kontrol et. bana turkcell mesaj attı e posta ayarlarınızı yapın bugun internetiniz bizden diye. yaptım cvp gelmeyince internete girdim tl gitti :) gözlerimle gordun kullanım miktarı ... kb kullanım tutarı ... tl diye yazdı orada (rakamları tam hatırlamadıgımdan ... koydum). sikayette bulundum hattımdan eksilme olmadıgını idda ettiler. :) giden buyuk bir miktar değil önemli değil ancak yapılan beni çok sinirlendirdi bende hattımı taşıdım. turkcell benden uzaakkk :angry:

memeş

Üye
Bende yaptım bu paketi fakat sonra nasıl iptal edileceğini bulamadım bilgisi olan arkadaşlar var mı

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Bende 9 tl ye 1gb paket yaptım . 1 GB yazıp 5555 e yolluyosunuz iptal için IPTAL 1GB yazıp 5555 e yolluyosunuz büyük ihtimalle 100 mb nası yaptıysanız başına IPTAL koyup o numaraya yollamayı deneyin

abdayd

Üye
IPTAL 100MB DE YAZDIM IPTAL AY DA YAZDIM ama paket üyeliğiniz bulunmamaktadır diyor.

----------Eklendi @ 19:51:57 ---------- Yazıldı @ 19:26:53 ----------

Buldum.
wap.avea.com.tr gir>
sayfanın altında internet paketlerine gir> yine sayfanın altında paketin aktif olduğunu göreceksiniz> durdur butonuna tıklayın ve iptal edin> tekrar aynı sayfaya girdiğinizde kampanyalı paketinizin ismini göremeyeceksiniz. Aylık sürenin dolmasına kadar kalan davalarinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

SHS

SHS

Üye
IPTAL 100MB DE YAZDIM IPTAL AY DA YAZDIM ama paket üyeliğiniz bulunmamaktadır diyor.

----------Eklendi @ 19:51:57 ---------- Yazıldı @ 19:26:53 ----------

Buldum.
wap.avea.com.tr gir>
sayfanın altında internet paketlerine gir> yine sayfanın altında paketin aktif olduğunu göreceksiniz> durdur butonuna tıklayın ve iptal edin> tekrar aynı sayfaya girdiğinizde kampanyalı paketinizin ismini göremeyeceksiniz. Aylık sürenin dolmasına kadar kalan davalarinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
:tşk:

Üst Alt