ATI Catalyst Control Center Hatası..

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında emrekirdag tarafından paylaşıldı. Okunma: 8389 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ATI Catalyst Control Center Hatası..

Arkadaşlar pc me format attktan sonra oldu bu olay. 1-2 gün önce hep görev yöneticisine bakında MOM.exe vs. ati nin kendi içindeki programlar işlemciyi acaip çok kullanıyordu. sonra ben kaldırdm en güncel sürümünü . ilk kartı alırken verdikleri cd den yükledm bu sefer ccc yi hiç açmadı. ama oyuna girince anlıyordm ters giden bişeyler vardı. sonra bunuda sildm en güncel driver dan bi öncekini yükledim ve yine ccc hatası aldm açılmıyor ne yapsam bilmiyorm ss çektim yolluyorm bi bilgisi olan varsa yardmcı oLsn pLzz. ):

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: emrekirdag

ATI Catalyst Control Center Hatası.. konusuna benzer içerikler

1. ATI catalyst control center kurulum ( 1 Eylül 2010 | PC-Yazılım Destek )

arkadaslar windows 7 ultimate 64 bit işletim sistemli bi laptop um var buna ATI catalyst control center ın son surumunu yuklemek ıstıorum ancak bu konuda hıc bı fıkır sahıbı dıılım. acaba ATI catalyst control center son surumunu nerden...
  2. Catalys Control Center Overdrive ( 22 Ağustos 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

Overclock konusunda uzman olan arkadaş varsa bir cevap atsın lütfen
  3. Catalyst Control Center Ayarları ( 26 Aralık 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

Arkadaşlar 1.87 Gzh işlemci ( düşük ama olsun) 3 gb Ram 1786 mb ekran kartı var. Laptop kullanıyorum asus. Sizce Catalyst control center da oyunları iyi oynamak için nasıl ayar yapmalıyım ve oyun için gerekli driverlar nelerdir Yardım eder misinz
  4. Catalyst Control Center v12.10 oyunların kenarlar siyah oluyor ( 27 Temmuz 2013 | PC Donanım Teknik Yardım )

Arkadaşlar bende ccc yüklü bilisayarımdakı çoğu oyunların kenarları siyah. ekranım 21.5 inç, siyah ekran rahat 15 cm sini işkal ediyor.Ekranım LCD ccc de VGA olarak gözüküyor.Buda malum insanı rahatsız ediyor.Oyun ayarları ile bir alakası yok...
  5. Catalyst Control Center BULAMIYORUM ( 25 Ağustos 2013 | Notebook - Netbook )

Merhaba arkadaşlar bende sony vaio vpcz21v9e notebook var bu makineyle max payne 3ü açacam diye catalysti silip yeniden kurmayı düşündüm ama control center hiçbir yerde yok sadece driver ati ati installation center cart curt var ama control...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 12:29:45