Atatürkün Sevdigi Şarkılar

Konu, 'Atatürk ve Atatürkçülük' kısmında cepix tarafından paylaşıldı. Okunma: 8077 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Atatürkün Sevdigi Şarkılar

Atatürkün Sevdigi Şarkılar ;

Burayı Tıkla

Not;Sanırım Mü-yap Açısından Bir Zararı Yok..

Kültür Ve Turizm Bakanlıgı Resmi Web Sitesi Çünkü

Yazan: cepix
  2. paylaşım için saol

3. çok merak ettim paylaşım için sagol hemen indiriyom

4. çok merak ettim paylaşım için sagol hemen indiriyom

5. Teşekkürler çok güzel şarkılar bunlar

Atatürkün Sevdigi Şarkılar konusuna benzer içerikler

1. sevdigim hikaye ( 10 Şubat 2010 | Hikaye )

SARMAŞIK VE GÜNDÖNDÜ Bir varmış bir yokmuş. Bahçenin birinde güneşe sevdalı bir Gündöndü yaşarmış Onun dibinde de gündöndüye sevdalı bir Sarmaşık . gündöndü nün gövdesine sımsıkı sarılır.yüzünü ona dönsün onu sevsin diye umutla beklermiş...
  2. En sevdiginiz şarkılar ve şarkının bazı sözleri :) ( 27 Temmuz 2010 | Konu Dışı )

konun herhangi bir amacı yoktur isteyen arkadaşlar burda sevdigi şarkıların bazı kıtalırnı,sözlerini,sanatçıları ve sanatçıların resimlerini paylaşa bilir :) ilk ben başlıyorum müslüm gürsesten Gençligine güvenme. Yıllar alıp gidecek.. Dünyada...
  3. Atatürk şarkıları sözleri ( 2 Ocak 2013 | Şarkı Sözleri )

Atatürkle ilgili şarkılar Atatürkle ilgili şarkıların sözleri Atatürk için söylenen şarkılar Çelik--Yüce Atatürk şarkı sözü Gönlü düşmüş bu vatanın toprağına taşına Taç eylemiş bahtımızı kederlenmiş başına Filiz vermiş hayalinde...
  4. En sevdiginiz ve dinlemekten bıkmadınız şarkı ? :) ( 13 Şubat 2013 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Evet arkadaslar. Ben kendimin hayran oldugu sarkiyi soyleyim. :P Loreen - Euphoria
  5. Ağlayalım Atatürk`e Şarkı Sözü ( 8 Nisan 2013 | Şarkı Sözleri )

Repertuar No: 4387 | Yöre: Sivas-Şarkışla | Kaynak Kişi: Aşık Veysel Şatıroğlu | Derleyen: Plaktan Yazıldı | Notaya Alan: Ahmet Turan Şan Ağlayalım Atatürk`e Bütün dünya kan ağladı Başbuğa olmuştu ülke Geldi acem can ağladı Şüphesiz bu dünya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 5:16:41