ataturk teması !

Konu, 'S60 Temaları' kısmında ua_yako tarafından paylaşıldı. Okunma: 8700 | Cevaplanma: 21

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. 3 tane atatürk teması..

ataturk teması ! - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

casper007 bunu beğendi.

2. keşke resimlerinide koysaydın, gerçi atatürk herhalinle güzel ama temayı yapanlar beceriksiz, mesela 3 ayrı tema denedim, 3üde teli kullanılamayacak durumda kasıyor bu yüzden yani, yüklediysem bidaha yüklemeyeyim diye, yinede teşekkürler........

Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerini inkâr edenler ve beni yenenler çıkabilir. Hatta bunlar, benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidirler ki bu fikirler, Hint'ten, Mısır'dan döner dolaşır gene gelir, verimli sonuçları ile kalpleri doldurur.
    1937 (Atatürk'ten B.H., s. 6, 128)

3. ßu temayi bana msn uzerinden bi arkadasim qonderdi, Rica etti Paylasima Sun diye ... O kadar Kotu Olcaqini Tahmin Etmedim Ama:ıslık

4. hayır ben onu demek istemedim sadece resmi olmadığından indirmeye üşendim:)) yani resmi olsaydı ona göre daha ilgi çekerdi tema demek istedim zaten indirmemiştim ama övdüğün için indiriyorum, tüm paylaşımların için çok teşekkür ederim siteye çok katkın oluyor son zamanlarda... en çok hoşuma gidenlerde ses ve resim programlarını toplu olarak paylaşım yapman, tekrar teşekkürler ua_yako:spr :spr

5. hımm teşekkürler temaların 2si güsel hazırlanmış resimleri bozmamışlar...

6. çok süper

7. SAOLASIN ATATURK ...... TEMAN BİLE HARİKA BE ATAM...SENDE SAOL DOSTUM :):spr

8. cok sagolsin
    bende dicekdim vatani bisey yokmu burda diye nedense bunu buldum;)

9. çok güzel

10. çok güzel temalar saol

11. paylasım için tesekkürler.eline saglık.emeğe saygıyı unutmayalım arkadaslar

12. Bunu arıyordum teşekkürler

13. M.K AtAtÜrKkK

14. emeğine sağlık teşekkürler

15. telefonumda atatürkümüzün teması süper durur mutlaka! paylaşım için sağol !

16. atatürk temasını dün bi arkadaşımda gördüm gerçekten beni etkiledi paylaşımınız için çok teşekkür ederim

17. Cok Sagol Eline Saglik

18. :@:@:@:@yaw insan bi resim koyar di mi. tema da link de hiç biri güzel değil. Allah sizi ne etmesin...:@:@:@:@:@

19. çok güzel ya emeğine sağlık

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. atatürk teması nedir