ataturk teması !

Sponsorlu Bağlantılar

ua_yako

ua_yako

Üye
    Konu Sahibi
ataturk teması !
3 tane atatürk teması..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: casper007

sublieutenant

sublieutenant

Üye
keşke resimlerinide koysaydın, gerçi atatürk herhalinle güzel ama temayı yapanlar beceriksiz, mesela 3 ayrı tema denedim, 3üde teli kullanılamayacak durumda kasıyor bu yüzden yani, yüklediysem bidaha yüklemeyeyim diye, yinede teşekkürler........

Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerini inkâr edenler ve beni yenenler çıkabilir. Hatta bunlar, benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidirler ki bu fikirler, Hint'ten, Mısır'dan döner dolaşır gene gelir, verimli sonuçları ile kalpleri doldurur.
1937 (Atatürk'ten B.H., s. 6, 128)

ua_yako

ua_yako

Üye
    Konu Sahibi
ßu temayi bana msn uzerinden bi arkadasim qonderdi, Rica etti Paylasima Sun diye ... O kadar Kotu Olcaqini Tahmin Etmedim Ama:ıslık

sublieutenant

sublieutenant

Üye
hayır ben onu demek istemedim sadece resmi olmadığından indirmeye üşendim:)) yani resmi olsaydı ona göre daha ilgi çekerdi tema demek istedim zaten indirmemiştim ama övdüğün için indiriyorum, tüm paylaşımların için çok teşekkür ederim siteye çok katkın oluyor son zamanlarda... en çok hoşuma gidenlerde ses ve resim programlarını toplu olarak paylaşım yapman, tekrar teşekkürler ua_yako:spr :spr

sublieutenant

sublieutenant

Üye
hımm teşekkürler temaların 2si güsel hazırlanmış resimleri bozmamışlar...

dj dream

Üye
çok süper

nofear35

Üye
SAOLASIN ATATURK ...... TEMAN BİLE HARİKA BE ATAM...SENDE SAOL DOSTUM :):spr

lyrex

lyrex

Üye
cok sagolsin
bende dicekdim vatani bisey yokmu burda diye nedense bunu buldum;)

nitrat

Üye
çok güzel

Ozan

Ozan

Admin
:yuru

pomax

pomax

Üye
çok güzel temalar saol

worldcild

Üye
paylasım için tesekkürler.eline saglık.emeğe saygıyı unutmayalım arkadaslar

sunas

Üye
Bunu arıyordum teşekkürler

jester_24

Üye
M.K AtAtÜrKkK

ahmetwap

Üye
emeğine sağlık teşekkürler

geyikciyik

Üye
telefonumda atatürkümüzün teması süper durur mutlaka! paylaşım için sağol !

marvelllous

Üye
atatürk temasını dün bi arkadaşımda gördüm gerçekten beni etkiledi paylaşımınız için çok teşekkür ederim

serdarerdal

Üye
Cok Sagol Eline Saglik

kullanici003

Üye
:@:@:@:@yaw insan bi resim koyar di mi. tema da link de hiç biri güzel değil. Allah sizi ne etmesin...:@:@:@:@:@

sömürgen

Üye
çok güzel ya emeğine sağlık

Üst Alt