Telefon Tavsiyesi Asus Zenfone5 mi General Mobile Discovery mi Galaxy S3 Neo mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

ca_sus

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone5 mi General Mobile Discovery mi Galaxy S3 Neo mu ?
arkadaşlar 600 700 civarı general mobilemi yoksa asus zenfone5 mi almalıyım yardımınıza ihtiyacım var yada bu fiyat aralığı alınacak öneri bir telefon şimdiden sağolun

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
5

• Beğen
Tepkiler: ca_sus
gutihaz1

gutihaz1

Üye
eger uygun fiyat yakalarsan moto g derim ben kullanan arkadaslar var çok memnunlar istersen araştır fiyatlara bak

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Zenfone 5 veya Moto G

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
asus

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
discovery 1 den mi bahsediyorsun o telefon artık alınmaz çok eskidi.
tabikide zenfone 5 veya moto g

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Disko 1 parasini hak etmeyen bir cihaz di . Ama zenfone 5 fazlası ile hak ediyor

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ca_sus, Fenomenon, SHS ve 1 kişi daha

ca_sus

Üye
    Konu Sahibi
tşk arkadaşlar

SHS

SHS

Üye
Discovery kullanan biri olarak Zenfone 5 diyorum, daha iyi telefon

• Beğen
gutihaz1

gutihaz1

Üye

• Beğen
dayannight

dayannight

Üye
zenfone 5 olmazsa moto g al moto g çok uygun fiyatlara alınabiliyor kampanyalar var

• Beğen

bulentercan

Üye
Zenfone en iyi seçenek

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Bence Zenfone 5 al.

• Beğen
caps6

caps6

Üye
zenfone 5 olmazsa s3 neo al zen 5 almadan önce incele diğer 5 inch telefonlara göre biraz uzun

gutihaz1

gutihaz1

Üye
s3 neo aklındaysa al derim normal s3 ile karıştırma teknosasa 900 tl artı 100 tl hediye çeki veriyor iyi bir araştırma yaparsan 800 tl ye bile bulabilirsin ben kullanıyorum cihaz sağlam

caps6

caps6

Üye
s3 neo aklındaysa al derim normal s3 ile karıştırma teknosasa 900 tl artı 100 tl hediye çeki veriyor iyi bir araştırma yaparsan 800 tl ye bile bulabilirsin ben kullanıyorum cihaz sağlam
bir arkadaş almayı düşünüyordı hazır kullanıcısını bulmuşken sorayım:Dşarjı nasıl yoğun kullanımda bir günü rahat çıkarıyormu? birde oyunlarda çok ısınma yapıyor mu

gutihaz1

gutihaz1

Üye
yoğun kullanıyorum bir günü çıkarıyor mobil veri hep açık navigasyon kullanıyorum internete sık sık giriyorum yarı yolda bırakmıyor oyun konusunda ise yorum yapamam oyunla fazla işim olmuyor sadece satranç var ama özellik olarak 1.5 gb ram var oyunlarda kasma yaparmı bilemem

caps6

caps6

Üye
yoğun kullanıyorum bir günü çıkarıyor mobil veri hep açık navigasyon kullanıyorum internete sık sık giriyorum yarı yolda bırakmıyor oyun konusunda ise yorum yapamam oyunla fazla işim olmuyor sadece satranç var ama özellik olarak 1.5 gb ram var oyunlarda kasma yaparmı bilemem
s3 göre iyi o zaman birde s3 ün aksesuarları(kılıf,ekran koruyucu) ve bataryası s3 neo ya uyarmı?

gutihaz1

gutihaz1

Üye
ekran koruyucu kılıf yedek pil aklına ne gelirse birebir uyuyor aynı kasa zaten ben kesinlikle tavsiye ederim ama güncelleme beklentin olmasın cihaz kitkat 4.4.2 android lolipop gelirmi çok ama çok zor eğer 800 850 arası bir fiyat yakalarsan parada varsa al derim