Asus Zenfone 6 Artık Türkiye'ye Gelmeyecekmiş !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone 6 Artık Türkiye'ye Gelmeyecekmiş !!

Konu başlıgından anladıgınız gibi artık Asus Zenfone 6 Türkiye'ye gelmeyecek .. Türkiye'de nerdeyse hiç bulunmayan nadir telefonlardan birisi .. Asus Zenfone "6" Telefonda çift sim kart oldugundan dolayı vs.. sorunu varmış Teknosa çalışanı böyle söyledi .. Türkiye'ye giriş çıkışı bitmiştir .. Şimdi ben hangi telefonu alacagım HELP yardım edin zor durumdayım şimdi kullandıgım telefon Nokia 701 Symbian Belle İşletim sistemi var Ekranı patlak :D
Android telefona geçmek istiyorum Krakerlerim

- Telefon ısınmasın
- Güncelleme gelsin
- Orta Segment Telefon olsun
- Android olsun
- Telefon Gideri olsun (5-10 yıl)
- 2 GB RAM
- En az 8 MP Kamera

:agla ASUS ZENFONE 6 :agla

2 AY FELAN UGRAŞTIM ALMAK İÇİN YA İSTANBUL'DA OLMUYOR YADA GELDİGİ YERDE BİTİYOR YADA TELEFONLARI BOZUK ÇIKIYOR ..

:birak::birak::birak::birak::birak::birak::birak::birak:
:stres:OLMAZ OLSUN BÖYLE İŞ :stres:

:vur Koskoca Teknosa'nın yaptıgı AYIP :vur
:sinirŞuan Çok kızgınım :sinir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bulursunuz elbet bir yerden. Motorola Moto G'ye de yönelebilirsiniz.

• Beğen
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah :(

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sonuda sana saklamışlar :ehe hemen "Magazalarda" yazan yere tıkla adresi al

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Enteresan... :hmmm

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Oraya Gittim Stokta var ama serviste hepsi dedi Ne kadar tuhaf birşey Telefonlada aradım Beylikdüzüne de gittim Teknosa müşteri hizmetleri telefonlar sorunlu telefonlar geri giriş çıkışı olmayacak dedi

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
moto g al derim ben alamadım fakirlikten sen al D:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tek çare moto g :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Oraya Gittim Stokta var ama serviste hepsi dedi Ne kadar tuhaf birşey Telefonlada aradım Beylikdüzüne de gittim Teknosa müşteri hizmetleri telefonlar sorunlu telefonlar geri giriş çıkışı olmayacak dedi
ilginç

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Aynen bende öyle dedim tuhafıma gitti
Motorala mı o ? :/
Evet ama küçümsememek lazım android L yi alacak :)
Isinma olur mu bilemiyorum çünkü kullanmadım.
Sürekli güncelleme alır.
5 yıl götürür ama hiçbir telefon için 10 yılı garanti edemeyiz bunun bataryası eskiyecek vs vs...

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Evet ama küçümsememek lazım android L yi alacak :)
Hiç motorala kullanmadım gerçi Samsung bile kullanmadım :D Akıllı telefon olarak en son Samsung E250 kullandım o da akıllı degildi şimdi motorala bir degişik geliyor bana LG Nexus Nasıl ?

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve B.A.R.O.N
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Ne güzel Telefondu yazık oldu içim cız ediyor yeminle kalbimizdesin Asus Zenfone 6 :'(

Moto G dedigin bumudur ?​

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hiç motorala kullanmadım gerçi Samsung bile kullanmadım :D Akıllı telefon olarak en son Samsung E250 kullandım o da akıllı degildi şimdi motorala bir degişik geliyor bana LG Nexus Nasıl ?
Zenfone 6 fiyatına ancak Nexus 4 bulursan tabi o vardır :D oda zor :( lg nin o fiyata cihazı yok sanırım. Samsungta o fiyata hiç bulaşma :D sonra bi kasmalar falan aman diyim zaten güncellemede vermez samsung :D

Son düzenleme:
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
evt @2en

• Beğen
Tepkiler: 2en
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 6 fiyatına ancak Nexus 4 bulursan tabi o vardır :D oda zor :( lg nin o fiyata cihazı yok sanırım. Samsungta o fiyata hiç bulaşma :D sony bi kasmalar falan aman diyim zaten güncellemede vermez samsung :D
Sen normalde Samsung'u seversin hadi hayırlısı artık :D

caps6

caps6

Üye
asuslar teknosa mağazalarında bulunmuyor teşhir ürünlerini bile satıyorlar.Zenfone 5 bakabilirsin vatanda ve hb de satılmaya başladı.Belki ilerde zenfone 6 da başka yerlerde satılabilir.

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
asuslar teknosa mağazalarında bulunmuyor teşhir ürünlerini bile satıyorlar.Zenfone 5 bakabilirsin vatanda ve hb de satılmaya başladı.Belki ilerde zenfone 6 da başka yerlerde satılabilir.

Zenfone 5'te batarya sorunu var Teknolojiye Atarlanan Adamı izlediysen anlarsın

caps6

caps6

Üye
Zenfone 5'te batarya sorunu var Teknolojiye Atarlanan Adamı izlediysen anlarsın
evet biliyorum izledim zenfone 6 da varmış batarya sorunu o birazda kullanıcısına göre değişiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt