Asphalt 7: Heat HD v1.0.1 [Gameloft store]

Konu, 'Yarış oyunları' kısmında aspıre tarafından paylaşıldı. Okunma: 13311 | Cevaplanma: 45

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Asphalt 7: Heat HD v1.0.1 [Gameloft store]

< Resmi açmak için tıklayın >

http://www.gameloft.com/android-games/asphalt-7
    Download file Asphalt_7_Gameloft_store_v1.0.1.apk

*****************************************************************************

Yazan: aspıre
    küresel ve CV-Aurora bunu beğendi.
  2. Teşekkürler :oke:

3. Mediafire veya rapidshare linki eklenirse daha iyi olur teşekkürler

4. kaanslmz bunu beğendi.
  5. Senin linki tiklayinca 12 tl satın al diyor sence almalimiyim

6. Ben online indirdim sorunsuz yukleniyor giric aciliyor sonra kapaniyor kendi kendine sgs3 kanicisiyim neydendir acaba sorun..

61semih bunu beğendi.
  7. apk problemli

8. Saglam bisey nerden bula biliriz nete aradim ne yaptim ne etim boss..bulamadim

9. Galaxy S3 kullanıyorum. 1053küsür MB dosyayı indiridim, oyunu açarken yükleme ekranı(hani şu turuncu lambo olan) oraya geliyor bir iki saniye sonra kapanıyor. Yok mudur düzgün bir çözüm?

61semih bunu beğendi.
  10. Vallah bendede ayni sorun oluyor :(

11. s2 var aynı sorun :(

12. Evet i9003 sl de aynı problem...

13. 1$ verip indirdim birader, sorunsuz oynuyorum, tavsiye ederim...

14. kardeşim S2 de çalışmadı

15. maalesef indirdik ama boşuna aynı sorun

16. dostum pekı ı phone gameplay vıdeolarındakı gbı cevre yapısı kaplamaları falan kalıtelı degılmı ? bilgilendirirsen enı cok sevınırım

17. aga kredi kartını yazıyorum sorun veriyor :S paypal hesabı gırebılsem super olucak :(

18. bende aynı sorunu yasıyorum zamannda dead trıgger ı almaya nıyetlenmıstım free olmadan once onuda alamamıstım sınır oldum illakı paypalmı olması lazım bı bılgınız var mı

Asphalt 7: Heat HD v1.0.1 [Gameloft store] konusuna benzer içerikler

1. Asphalt 7: Heat v1.0.1 Updated 2012/10/16

Yenilikeler: - Drift and jump with the 2013 Hyundai Veloster Turbo. - Enjoy the performance of the 2013 Hyundai Genesis Coupe. - Customize your controls in the Options menu. - General bug fixes and technical optimizations. SD MALI Download a file
  2. symbian belle fp2 asphalt 7 heat hd ?

ya arkadaslar n8 icin asphalt 7 heat yok muya tmm symbian belleyi bakim moduna aldi cok onemli olmadikca ne yenibir surum nede guncelleme yayimlamayacak gameloft ve eloctronik arts eskisigibi desteklemiyo ama portlayan biride cikmadimi yaa bu oyunu
  3. [Gameloft]Asphalt 7 Heat HD

Efsanevi DeLorean dahil olmak üzere Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi dünyanın en prestijli üreticilerin bir BİRİNCİ SINIF LINEUP Sürücü 60 farklı araba,,. GLOBE Dişli GENELİNDE YARIŞ kadar Hawaii, Paris, Londra, Miami ve Rio marka...
  4. Asphalt 7: Heat v1.1.1

Ekran Görüntüleri; Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için...
  5. Asphalt 7: Heat v1.0.7

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM Yenilikler: Fixes for Android 4.3 GloftA7HM- V1.0.7.zip (767,30 MB) - uploaded.net GloftA7HM- V…zip (767,30 MB) - cloudzer.net...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 15:35:13