Aşkı anlat bana

Konu, 'Şiir - Güzel Söz ve Yazılar' kısmında Romantik Prens tarafından paylaşıldı. Okunma: 4815 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Aşkı anlat bana konusuna benzer içerikler

1. Bana Aşkı Anlat Hercaim..

Bana aşkı anlat hercaim, En ince ayrıntısına kadar Öyle anlat ki şu aşkı; Onu gözlerinde göreyim… Bana aşkı anlat hercaim, Öyle anlat ki şu aşkı; Kalabalıklarda sensizliği, Sensizlikte kalabalığı yaşayayım… Bana aşkı anlat...
  2. Bana Esmeyi Anlat akor

Em Am Em Pencerenin perdesini havalandıran rüzgar Em Am Em Denizleri köpük köpük dalgalandıran rüzgar Am Em ) Gir içeri usul usul beni bu dertten...
  3. Anlat Bana

Anlat bana her şeyini! Anlat Bana Acılarını, sevinçlerini ve içinde kalan her şeyini! İstersen önce, Acılarından bahset bana... Bahset ki Ortağın olayım bir dost gibi. Belki nasıl davranman gerektiğini söylerim sana, Belki de ağlarız...
  4. Aşkı Tek Resimde Anlatın...

Aşkı anlat dermisin, bir gün bana. Ne anlatırım o zaman bilemem, ama camların ardından düşen yağmur damlalarının birbirine sarılıp ahenkle dans ederken çalan müziğini hiç dinledin mi sen, ve bu melodiye eşlik eden şöminenin içindeki...
  5. Bana kendini anlat !

Slm öncelikle herkese İsmim Esra.23 yaşındayım.eczacıbaşında hemşireyim.Yarışmaya Gebzeden katılıyorum,yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum diye iğrenç espriler yapıp cıvıtmayım.Aslında ben kendimle ilgili kötü şeyleri pek kabul etmem ama...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 18:41:41