MSN Messenger Asker Nickleri (Araba arkasına Yazılan Yazılar :)

Konu, 'Skype' kısmında Doğan tarafından paylaşıldı. Okunma: 35689 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Asker Nickleri (Araba arkasına Yazılan Yazılar :)

Arkadaslar Bu nickleri kendim yazıyorum gördüğüm ve ezberleyebildiğim kadar:)
    -Yaşarsam Sebebim Ölürsem Kaderimsin
    -Vatan için Gidiyorum Senin için Döneceğim
    -Vatan Bana Kızlar Sana Emanet (baska yerde bulamazsınız)
    -Benim İçin Sensiz Gecen Hergün Karanlık
    -Aramasın Gözler Şimdi O şimdi Asker
    Tamamen Kafadan yazdım arkadaslar... Öyle içimden geldi iyi Forumlar

Yazan: Doğan
  2. :kop2: Teşekkürler

3. rica ederim :D

4. teşekkkürLer ... güzeL oLmuş :oke:

5. beğenmenize sevindim :)

6. Vatan bana kızlar sana :D

7. nasıl ama :naughty: o tamamen bana ait :D

8. Güzelmiş Sağolasın Doğan Kardeş:D

9. rica ederim göktuğ :oke:

10. sağol düşündüğün için

11. görevimiz ;)

12. ne bu ya 1999 da wardi bu yazdıklarin :D

13. güzel olmuş...

14. başka sitede de varaynısı hangisi doğru şimdi :) neyse ikinizinde eline sağlık

15. sacmaLıktan öte deiL..

Asker Nickleri (Araba arkasına Yazılan Yazılar :) konusuna benzer içerikler

1. Matematikçilerin Araba Arkası Yazıları ( 1 Nisan 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

YAZILARA BAKIN -Pi`yi 3 alacaksan güzelim, ben seni böyle de severim -Hatalıysam hesap et: 2x-2y=21 / x+y=5 / x=? y=? -3 bilinmeyenli denklem çözerim, geçme beni çok pis ezerim -Küsüratım bile olamazsın -Gülü soluncaya, seni lim x -0+ 1/x`e...
  2. MSN Messenger Nick Yazıları ( 5 Nisan 2008 | Skype )

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ...
  3. Araba Yazıları ( 2 Eylül 2009 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Ananda sollardı V8 i yolda, kizi kolda severim. Kiz dedigin taktinmi koluna yakismali, caktinmi duvara yapismali! Yalniz Kurt ! Ela gözlümün nazina, hastayim ford un aragazina. Rampanin Ustasiyim gözlerinin hastasiyim. Gözlerin güzel...
  4. Asker Nickleri - Asker Sözleri - Askerlikle İlgili Araba Arkası Yazıları ( 9 Şubat 2011 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

-Yaşarsam Sebebim Ölürsem Kaderimsin -Vatan için Gidiyorum Senin için Döneceğim -Vatan Bana Kızlar Sana Emanet (baska yerde bulamazsınız tamamen bana aittir) -Benim İçin Sensiz Gecen Hergün Karanlık -Aramasın Gözler Şimdi O şimdi Asker...
  5. Sevgiliye çiçek üzerine yazılan yazılar ( 7 Mart 2014 | Hazır Mesajlar )

Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin... Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 11:51:14