Asker Nickleri (Araba arkasına Yazılan Yazılar :)

Konu, 'MSN Nickleri' kısmında Doğan tarafından paylaşıldı. Okunma: 35656 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Asker Nickleri (Araba arkasına Yazılan Yazılar :)

Arkadaslar Bu nickleri kendim yazıyorum gördüğüm ve ezberleyebildiğim kadar:)
    -Yaşarsam Sebebim Ölürsem Kaderimsin
    -Vatan için Gidiyorum Senin için Döneceğim
    -Vatan Bana Kızlar Sana Emanet (baska yerde bulamazsınız)
    -Benim İçin Sensiz Gecen Hergün Karanlık
    -Aramasın Gözler Şimdi O şimdi Asker
    Tamamen Kafadan yazdım arkadaslar... Öyle içimden geldi iyi Forumlar

Yazan: Doğan
  2. :kop2: Teşekkürler

3. rica ederim :D

4. teşekkkürLer ... güzeL oLmuş :oke:

5. beğenmenize sevindim :)

6. Vatan bana kızlar sana :D

7. nasıl ama :naughty: o tamamen bana ait :D

8. Güzelmiş Sağolasın Doğan Kardeş:D

9. rica ederim göktuğ :oke:

10. sağol düşündüğün için

11. görevimiz ;)

12. ne bu ya 1999 da wardi bu yazdıklarin :D

13. güzel olmuş...

14. başka sitede de varaynısı hangisi doğru şimdi :) neyse ikinizinde eline sağlık

15. sacmaLıktan öte deiL..

Asker Nickleri (Araba arkasına Yazılan Yazılar :) konusuna benzer içerikler

1. Matematikçilerin Araba Arkası Yazıları ( 1 Nisan 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

YAZILARA BAKIN -Pi`yi 3 alacaksan güzelim, ben seni böyle de severim -Hatalıysam hesap et: 2x-2y=21 / x+y=5 / x=? y=? -3 bilinmeyenli denklem çözerim, geçme beni çok pis ezerim -Küsüratım bile olamazsın -Gülü soluncaya, seni lim x -0+ 1/x`e...
  2. Nick Yazıları ( 5 Nisan 2008 | MSN Nickleri )

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ...
  3. Matematikçinin araba arkası yazıları ( 2 Kasım 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

-Pi`yi 3 alacaksan güzelim, ben seni böyle de severim -Hatalıysam hesap et: 2x-2y=21 / x+y=5 / x=? y=? -3 bilinmeyenli denklem çözerim, geçme beni çok pis ezerim -Küsüratım bile olamazsın -Gülü soluncaya, seni lim x -0+ 1/x`e kadar seveceğim...
  4. Araba Yazıları ( 2 Eylül 2009 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Ananda sollardı V8 i yolda, kizi kolda severim. Kiz dedigin taktinmi koluna yakismali, caktinmi duvara yapismali! Yalniz Kurt ! Ela gözlümün nazina, hastayim ford un aragazina. Rampanin Ustasiyim gözlerinin hastasiyim. Gözlerin güzel...
  5. Asker Nickleri - Asker Sözleri - Askerlikle İlgili Araba Arkası Yazıları ( 9 Şubat 2011 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

-Yaşarsam Sebebim Ölürsem Kaderimsin -Vatan için Gidiyorum Senin için Döneceğim -Vatan Bana Kızlar Sana Emanet (baska yerde bulamazsınız tamamen bana aittir) -Benim İçin Sensiz Gecen Hergün Karanlık -Aramasın Gözler Şimdi O şimdi Asker...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 16:22:14