AŞK ve SEVGİ arasında fark

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
AŞK ve SEVGİ arasında fark
aşşagıda görmüş oldugunuz yazı tamamen kendi düşüncemdir ve sadece kendi sitemde yayınlanmıştır...

AŞK VE SEVGİ
Bir İnsan Herkezi Sevebilir Ama herkeze aşık olamaz...Aşk Ve sevgi ayrı şeylerdir.. bu devirde aşk ve sevgiyi karıştıran insan çoktur, yada diğer bir deyişle aşk ve sevgiyi ayırt etmek istemeyen insan çoktur...Ben kardeşlerimi, arkadaşlarımı hocalarımı, vs.vs. herkezi sevebilirim yanlız sadece ve sadece tek bir kişiye aşık olurum ki bu kişide benim için çok özel ve güzel birisidir.o beni benden alan hayatıma anlam katan diğer kızlardan yada kızlar içinde erkeklerden;;; çok daha farklı olan birisidir..
Çoğu insanda beraber oldukları kişilere aşık olduğunu sanır...ama ne yazık ki her allahın günü sevgili değiştirirler..Aşk Ölümsüzdür, 2 günlük asla..

aşk imkansız,zor olandır acı cektirir bereber yasananlar sadece sevgidir acı cektirmez

birde bence cok yanlış olan daha bir gunluk ilişkilerde bile söylenen guzel sözler (seni seviyorum,sensiz yasayamam,hayatım,canım,nefesim,birtanem)
bu cok yanlıştır amaç etkilemek olsada söylenmemesi gerekir her şeyin zamanı oldugu gibi bununda zamanı var kendin gercekten inandıgın sözleri kendini kandırmamak kaydı ile söylemek varken bu hiç dogru değil ben hayret ediyorum yasadıgım ilişkilerde hep bu tur laflar yanlış kelime hatta cahillik bu sozcukleri söylediklerinde yasdanan beraberlik te senelere gecmiş artık gercekten cok seviyorsun onsuz yaşayamıyacaksın ewet size soruyorum neyle hangi sözle kendinizi ifade edeceksiniz umarım o kelimeler sevdiğini tatmin etmeyecek artık cünkü bereberlige basladıgın zamandan beri aynı kelimeler sözler yeterli kalmaz bunları düşünün ona göre sevginizi ifade edin derim saygılarımla "BURAK TOPUZ"

c3r3n

c3r3n

Üye
hmmm güzel düşünceler.çoğuna katılıyorum :oke:

awea

Üye
kesinlikle katılıyorum bi tanıdığım war şu an biriyle çıkıyor aynı zamanda başka bi kıza teklif etmeyi düşünüyor onları gördükçe halime şükrediyorum çooo..k sevdiğim ve gerçekten bni çooo..k seven birisi var hayatımda.herşey anlamsız ya yetmio hiçbi kelime onu anlatmaya,sevgimi anlatmaya o herkesetn farklı Allah'ım inş hayırlı şeyler yaşatır bize...

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
amin cümlemize dostum

keremerson

keremerson

Üye
kesinlikle katılıyorum bi tanıdığım war şu an biriyle çıkıyor aynı zamanda başka bi kıza teklif etmeyi düşünüyor onları gördükçe halime şükrediyorum çooo..k sevdiğim ve gerçekten bni çooo..k seven birisi var hayatımda.herşey anlamsız ya yetmio hiçbi kelime onu anlatmaya,sevgimi anlatmaya o herkesetn farklı Allah'ım inş hayırlı şeyler yaşatır bize...
inşallah kardeşim :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu yazıya göre aşk hiç bitmez gözüküyor. Ama katılmıyorum sonuçta çok büyük aşklar bile birgün bitebilir yerini yenisi alabilir. Eğer kısa sürede unutulup yenisi geliyorsa o aşk değildir ama 2 sene veya çok uzun bir zaman unutamadıysan demekki gerçek aşkmış.

Ama aşk bitip yeni bir aşk başlayabilir. ;)

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
Bu yazıya göre aşk hiç bitmez gözüküyor.

Ama aşk bitip yeni bir aşk başlayabilir. ;)
Bu zamanda insanlar kıymet deger bilmiyor herşeyin daha fazlasını iyisini güzelini vs. bekliyor böyle oldugu içinde o konuda bir yandan haklısın

c3r3n

c3r3n

Üye
Bu zamanda insanlar kıymet deger bilmiyor herşeyin daha fazlasını iyisini güzelini vs. bekliyor böyle oldugu içinde o konuda bir yandan haklısın

onların da kıymet bilmemesini sağlayan karşısındaki insan bu yönden bakarsak herşey karşılıklı aslında.. ya da cevreye göre değişiyor desek daha mı doğru olur

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
ceren belki cevreye göre değişir ama hiçkimse elindekiyle yetinmiyor daha fazlasını istiyor karsılıkla alakalı degil ne şerefsiz kızlar yada erkekler baskasından azcık fazla ilgi görse hemen sevgilisinden soguyo buna cok sahit oldum bu en basit örnek

c3r3n

c3r3n

Üye
işte o da o insanların basitliği.. ama elindekiyle yetinmiyor konusunda çok haklısın

GRi

Üye
Aşk'la sevgi arasında hiç bir fark yoktur.

Arkadaşa duyulan sevgi ile sevgiliye duyulan sevgi farklıdır.

Buda birnevi sevginin çeşitliliğinden gelir.

Başka birşeyden değil.

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
Aşk'la sevgi arasında hiç bir fark yoktur.

Arkadaşa duyulan sevgi ile sevgiliye duyulan sevgi farklıdır.

Buda birnevi sevginin çeşitliliğinden gelir.

Başka birşeyden değil.
dostum aşk deyince aklına ilk gelen seyi yazarmısın???

ceren hak verdin sonunda:oke:

asi17

asi17

Üye
bence aşk ve sevgi birbirinden farklı şeylerrr...benim merak ettiğim aşk mı sevgiye dünüşüyor yoksa sevgi mi aşka .?cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar.:kop:

--------------- Ekleme ---------------

bana yardım edecek biri yok mu..??? türkçe cümleleri ingilizceye çevirmemm gereekiyorr..:(

--------------- Ekleme ---------------

cvp bekliyorummm

manyak!

manyak!

Üye
bence aşk sevgiye dönüşür çünkü sevgi bir anda olacak şey değildir ...

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
bence aşk sevgiye dönüşür çünkü sevgi bir anda olacak şey değildir ...
katılıyorum sana cunku ask hoşlanmayla baslıyor ask oluyor ayrılınca sevgi:D fakat her kez birbirini sevebilir ama aşk eskiden anlatılanlara göre cok yüce oldugu için sevgiden sonra gelmiştir ama bizim devirde aşk bir zevk oldugu için bence aşktan sonra sevgi :alkıs:oke:

maxiburak

maxiburak

Üye
aşşagıda görmüş oldugunuz yazı tamamen kendi düşüncemdir ve sadece kendi sitemde yayınlanmıştır...

AŞK VE SEVGİ
Bir İnsan Herkezi Sevebilir Ama herkeze aşık olamaz...Aşk Ve sevgi ayrı şeylerdir.. bu devirde aşk ve sevgiyi karıştıran insan çoktur, yada diğer bir deyişle aşk ve sevgiyi ayırt etmek istemeyen insan çoktur...Ben kardeşlerimi, arkadaşlarımı hocalarımı, vs.vs. herkezi sevebilirim yanlız sadece ve sadece tek bir kişiye aşık olurum ki bu kişide benim için çok özel ve güzel birisidir.o beni benden alan hayatıma anlam katan diğer kızlardan yada kızlar içinde erkeklerden;;; çok daha farklı olan birisidir..
Çoğu insanda beraber oldukları kişilere aşık olduğunu sanır...ama ne yazık ki her allahın günü sevgili değiştirirler..Aşk Ölümsüzdür, 2 günlük asla..

aşk imkansız,zor olandır acı cektirir bereber yasananlar sadece sevgidir acı cektirmez

birde bence cok yanlış olan daha bir gunluk ilişkilerde bile söylenen guzel sözler (seni seviyorum,sensiz yasayamam,hayatım,canım,nefesim,birtanem)
bu cok yanlıştır amaç etkilemek olsada söylenmemesi gerekir her şeyin zamanı oldugu gibi bununda zamanı var kendin gercekten inandıgın sözleri kendini kandırmamak kaydı ile söylemek varken bu hiç dogru değil ben hayret ediyorum yasadıgım ilişkilerde hep bu tur laflar yanlış kelime hatta cahillik bu sozcukleri söylediklerinde yasdanan beraberlik te senelere gecmiş artık gercekten cok seviyorsun onsuz yaşayamıyacaksın ewet size soruyorum neyle hangi sözle kendinizi ifade edeceksiniz umarım o kelimeler sevdiğini tatmin etmeyecek artık cünkü bereberlige basladıgın zamandan beri aynı kelimeler sözler yeterli kalmaz bunları düşünün ona göre sevginizi ifade edin derim saygılarımla "BURAK TOPUZ"
katılıyorum

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
hhehe tesekkurler zaten imzamda bile bazı gercekleri vurguluyorum ama:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt