Aşık Olmak Istiyorum

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Nicolas_Anelka tarafından paylaşıldı. Okunma: 2835 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aşık Olmak Istiyorum

gerçek hayatta da bir türlü karşıma çıkmadı biri.. kovalamaktanda bıktım..
    bazen düşünüyorum, böyle gelmişim böylemi gidicem diye buldugum kişilerde gelip geçici insan bazen dısarı cıktıgında elini tutucak onu opucek sarılıcak birini çokk istiyo ama yokkk kaç kız geldi geçti ama sadece içlerinden birisini cok sevdim onu hala unutamadım ne yapacagımı bilemiyorum
    Bana Yardımcı Olun Sizce Ne yapmalıyım..

Yazan: Nicolas_Anelka

Aşık Olmak Istiyorum konusuna benzer içerikler

1. Aşık olmak günah mı? ( 4 Mart 2008 | Genel Dini Konular ve Sohbet )

Aşık olmak günah mı? Sual: Günah işlememek şartı ile birini sevmekte mahzur var mıdır? CEVAP Sevgi, insanın elinde olmayan bir duygudur. İffeti, yani namusu korumak ve günah olan işlerden kaçmak şartı ile birisine karşı sevgi duymakta mahzur...
  2. aşık olmak (ona aşıksın) ( 11 Ağustos 2008 | Konu Dışı )

* Onunla ayni ortamdayken görmezlikten geliyor ama etrafta olmadigi zaman çaktirmadan gözlerin her yerde onu ariyorsa; evet... ONA ASIKSIN.. *O an yaninda seni her zaman güldüren biri daha oldugu halde senin gözlerin ve bütün dikkatin hala...
  3. Ne Olmak Istiyorsun? ( 21 Aralık 2009 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

KOonu Silinmiştir....
  4. Aşık olmak... ( 1 Şubat 2011 | Kendi Şiirleriniz )

insan sadece görünce aşık olmaz Bazen sevdalanır o kişinln huyuna Aşk sadece göstermekle olmaz Herşeyini koymalısın onun uğruna Aşık olmak herkese kısmet olmaz Aşkı tadan şanslıdır peygamber gibi O duyguyu sade tatmaklada olmaz Sahip...
  5. kleopatra' ya aşık olmak ( 19 Şubat 2011 | Aile, Evlilik ve İlişkiler )

bir gün iskenderiyeli bir garip adam kleopatra tahteravanla çarşıda gezdirilirken görmüş ve aşık olmuş... gecesi gündüzü kleopatra olmuş... hep çarşılara çıkışları takip eder ama bir daha göremez. görebilmek için paçoz vaziyette sarayın kapısına...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:17:15