Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan

Sponsorlu Bağlantılar

GHOST_O.R.J

GHOST_O.R.J

Üye
    Konu Sahibi
Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan
Arkdaslar sıze bır market ısmı solıcem artık ne sd dosyası nede apk kovalamanıza gerek kalmıcak muzhıwan ındırın bu marketı dılı ıngılızce deıl ama oyunlar genelde ole ınıyor ve eger destegı varsa turkce oluyor acılan markette sadece oyunu begenın tıklayın acılan kısımda en altta dbı buton var basın ınsın sd dosyası apk dosyası otomatık ıner ayarlanır sonra sızın tek yapmanız gereken uygulama kurulsunmu dendıgınde evet demek beklemek .DD Yarım kalırsa sonra devam etme ozellıgıde var ayrıca pıyasadakı en ıyı markettır oyunlar telefonunuza ozel yuklenır uyum sorunu olmaz . dua eksık etmeyın kolay gelsınnn

Artık ücretli ya da ücretsiz istediğiniz oyunu indirebiliyosunuz hemde root gerektirmeden. Hem oyunun boyutu da farketmiyor ister 100 mb olsun ister 2.5 gb. Yani şöyle açıklıyım bu vericeğim uygulama ile ayrı ayrı apk + data arama derdine de son veriyoruz çünkü kendisi hem apk sını hemde datasını indiriyor. Uygulamamızın adı muzhiwan. Uygulama çince ama ayarlardan ingilizce yapabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kendi sitesinden ücretsiz olarak android telefonunuza indirebilirsiniz. Bu muzhiwanla birlikte gelen bir diğer önemli özellik ise şu: telefonunuzun kendi hafızası yetersiz ve yeni bir sd kart aldınız ama uygulamaları direkt olarak buraya indiremiyosunuz ya da buraya taşıyamıyosunuz. (Rootsuz telefonlar için) İşte burda yine muzhiwan devreye giriyor. Yani ayarlardan oyunu indireceğiniz yer olarak telefon hafızası yerine sd kartı seçiyosunuz ve işlem tamam. Kısacası artık istediğiniz oyunu (ücretli ya da ücretsiz farketmez) rootsuz olarak isterseniz telefon hafızasına isterseniz de sd karta indirmeniz mümkün. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) Herkese keyifli forumlar..

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: kangb, TeaMTurkeR, salegoz ve 20 diğerleri

mürteza16

mürteza16

Üye
:tşk:

sony experia s

sony experia s

Üye
Eyvallah kardeş bu site süper her şey var bütün paralı parasız uygulamalar on numara site

Crixus07

Crixus07

Üye
Kardesım o sıteden ındırdıgın oyunları .gpk uzantılı.Gpk uzantılı oyunları acman ıcın ayrı bı programı var onun.

aosman61

aosman61

Üye
keşke resimde koyssaymışsın :cool

mürteza16

mürteza16

Üye
Market bu mu
link:

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan ve GHOST_O.R.J
GHOST_O.R.J

GHOST_O.R.J

Üye
    Konu Sahibi
Kardesım o sıteden ındırdıgın oyunları .gpk uzantılı.Gpk uzantılı oyunları acman ıcın ayrı bı programı var onun.
Yok dostum kendi hallediyor ilkonce indiriyor sonra netle bağlantısı bitiyor kendi çıkarmasını yapiyo oda braz duryo sonra sana yuklensinmi die seçenek sunuyo marketi kurdunmu o ayarlıyor bütün dalgaları ben 3 yıldır kullanıyorum .DTelden giriyorum çoğu zaman oyuzden ekleyemedim yeşil bi market .D en kısa zamanda daha detaylı ilgilencem ama çok kolay yazinca google dan ulaşabilirsiniz.D yarıda kalsa bile dewam imkanı super bde hızlı çekiyor ayrıca herşey var gunceller ana sayfada oluyor sanırım normalde googleplay den ücretsiz bazı oyunlari kurunca telefon hafızasına alıyor tasinmiyor root yoksa bu galiba o oyunlarida drek hafıza kartna atyo angrybirds un son çıkan oyununu deniyen varsa atsın.D şu yarisli olan play de tel hafızasına atyo drek bu market sanırım hafıza kartına atyo bu yonunede dikkat edelim.d

ishak388

ishak388

Üye
Aptoideti tavsiye ederim tüm oyunların en son sürümlerini bedava indirirsiniz

• Beğen
Tepkiler: kukican ve Serhan
hospiti

hospiti

Üye
Kardeşim eyvallahEyvallah

eXTreMe_

Üye
arkadaşım güzel ama hiçbişey anlamadık eger anlayan varsa o arkadaş bilmiyosa yardımcı olsun ne apk yi indirip marketi bulduk ne bulduk dediğimiz marketten oyun indirebiliyoz çincemi Japoncamı ne resimli anlatım ve apk yi yüklersen bilelim ne olduğunu

hospiti

hospiti

Üye
Hiç bir şey anlamadım yahu bu marketten

mürteza16

mürteza16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: GHOST_O.R.J ve soyupakhasan
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Iyi olur kardes super olur sagol tipki iphonede 25pp,installous gibi olacak sanirim sagol .peki rootsuz tele olurmu programa telden girip indirebilcez mi ....

lonelyxizm

Üye
ARkdaslar sıze bır market ısmı solıcem artık ne sd dosyası nede apk kovalamanıza gerek kalmıcak muzhıwan ındırın bu marketı dılı ıngılızce deıl ama oyunlar genelde ole ınıyor ve eger destegı varsa turkce oluyor acılan markette sadece oyunu begenın tıklayın acılan kısımda en altta dbı buton var basın ınsın sd dosyası apk dosyası otomatık ıner ayarlanır sonra sızın tek yapmanız gereken uygulama kurulsunmu dendıgınde evet demek beklemek .DD YArım kalırsa sonra devam etme ozellıgıde var ayrıca pıyasadakı en ıyı markettır oyunlar telefonunuza ozel yuklenır uyum sorunu olmaz ...............lınk veremiyorum ama Google den cok kolay ıner dua eksık etmeyın kolay gelsınnn
denicem,inşallah iyidir site.şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: GHOST_O.R.J
Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mavisevdam
AeniesGB

AeniesGB

Üye
Tesekkurler

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Bilgi için teşekkürler hocam.

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Iyi olur kardes super olur sagol tipki iphonede 25pp,installous gibi olacak sanirim sagol .peki rootsuz tele olurmu programa telden girip indirebilcez mi ....
Arkadaslar bide bana cevap yazarsaniz

Üst Alt