arkadaşlar yardım sizce bu laptop nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
melocannn

melocannn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım sizce bu laptop nasıl
arkadaşlar öncelikle ben metin konulara felan pek yazmasamda pc'yi açtım bu bu siteye girmeden pek çıkmam

başlıkta yazdığım gibi yardımlarınıza ihtiyacım var pc'den pek anlamam

bi laptop almayı düşünüyorum biraz araştırmada bunu buldum

nasıl sizce ekran kartı ram işlemcisi felan yeterli mi

yada bu fiyat aralığında (max bu fiyat) daha performanslı bi laptop önerirmisiniz

çoğunluk oyun için istiyorum

masa üstü al demeyin çünkü taşınabilirliği benim için önemli

yardımlarınız için çok tüşekkür ederim

not:konuyu yanlış yere açmış isem özür dilerim

--------------- Ekleme ---------------

hiç kimse yardımcı olmayacak mı?

birmot

birmot

Üye
güzel cihaz parasıda gayet uygun bence hemen al hiç kaçırma.ben bu özelliklerde asus istiyorum 2300 tl den aşağı dşmüyo.asus da bu özelliklere 3D li var.fiyatı 3000 tl

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Gayet yeterli.Tavsiye ederim.

melocannn

melocannn

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar çok tüşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

birde arkadaşalar iki sorum daha olacak

ekran kartı NVIDIA'mı daha iyi ATI'mi

casper bilgisayarlarına iyi değil diyorlar bilen kullanan var mı bilgi verebilirmisiniz

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
5 para etmez bir makine.

Öncelikle Casper in makinelerinde en ucuz parçalar kullandığını biliyormusunuz?

Casper bu makinede 1.73 ghz işlemci kullanmış ancak bu işlemciye olaki overlock yaparsınız diyerek uygun ram yerleştirmemiş

Ayrıca makinenin soğutması (Tüm casper masaüstü ve dizüstülerde de olduğu gibi) berbat

Bir de kullanılan ekran kartı mhz inin düşük olması makineyi sadece size gösterilen rakamlarla ölçmemeniz gerekir ve teknik açıdan sayısal bilgileri sizinle paylaşan üreticilerin makinelerini almanızı öneririm.

Casper (Türkiyenin Prestiji) Böyle prestij olmaz, bu sözü boşa ziyan etmeyin...:)

melocannn

melocannn

Üye
    Konu Sahibi
5 para etmez bir makine.

Casper bu makinede 1.73 ghz işlemci kullanmış ancak bu işlemciye olaki overlock yaparsınız diyerek uygun ram yerleştirmemiş

Ayrıca makinenin soğutması (Tüm casper masaüstü ve dizüstülerde de olduğu gibi) berbat

Bir de kullanılan ekran kartı mhz inin düşük olması makineyi sadece size gösterilen rakamlarla ölçmemeniz gerekir ve teknik açıdan sayısal bilgileri sizinle paylaşan üreticilerin makinelerini almanızı öneririm.

Casper (Türkiyenin Prestiji) Böyle prestij olmaz, bu sözü boşa ziyan etmeyin...:)

peki bu fiyatlarda ne önerirsiniz

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
hp öneririm sana
bunla suan piyasadaki her oyunu acabilirsin

bunuda öneririm

melocannn

melocannn

Üye
    Konu Sahibi
hp öneririm sana
bunla suan piyasadaki her oyunu acabilirsin

bunuda öneririm

dell güzelmiş çok çok saol

sende casperi önermiyorsun yani:islik

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
ya ben yazın teknis servis de çalıstım casperin malzemeleri dandik gibi geldi bana.Paran varsa sony al derim.Ama hp ve dell de sağlam markalardır bende hp var hiç sorun yasamadım daha

melocannn

melocannn

Üye
    Konu Sahibi
ya ben yazın teknis servis de çalıstım casperin malzemeleri dandik gibi geldi bana.Paran varsa sony al derim.Ama hp ve dell de sağlam markalardır bende hp var hiç sorun yasamadım daha
su an için bende hp'nin nx9030 modelini kullanıyorum ama miadı doldu bu arada 1 kez harddisk yaktı onun haricinde hiç sorun çıkrmadı çok şükür ama aynı özellikteki bi hp veya dell'e bakıyorum 3000 civarı oynuyor o yüzden casper'a yöneldim

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
5 para etmez bir makine.

Sonuna kadar katılıyorum beş para etmez bi makine ben 5 senedir kullanıyorum 1 bilgisayar parası kadar masraf çıkardı lanet olsun casper'a :off:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
su an için bende hp'nin nx9030 modelini kullanıyorum ama miadı doldu bu arada 1 kez harddisk yaktı onun haricinde hiç sorun çıkrmadı çok şükür ama aynı özellikteki bi hp veya dell'e bakıyorum 3000 civarı oynuyor o yüzden casper'a yöneldim

karar senin ama bilmiyorum teknik serviste calıssaydın casper ı almayı düşünmezdin zaten cok özellikli olsa ne olacak ki benm masaüstü pc m bunların yarısı kadar özelliği var ama bütün piyasa oyunlarını acıoyor

melocannn

melocannn

Üye
    Konu Sahibi
çok saol arkadaşım yardımların için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...