Arkadaşlar yardım.5800XM ği eski versiyonuna geri döndürme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flo Rida

Flo Rida

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım.5800XM ği eski versiyonuna geri döndürme
Arkadaşlar herkese merhaba. 5800XM kullanıyorum. 3-4 gün önce telefonu güncelledim v52 ye. Telefondan yaptım bu işlemi. FAkat şuan içim hiç rahat değil. Keşke yapmasaydım diyorum. Tel V50 idi şimdi bunu nasıl eski sürümüne geri yüklerim. YAni v50 ye tekrar nasıl dönerim. Tlfn hacksizdir. Yardım edin litfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yarox

yarox

Üye
navifirm adında bir program var onla eski versiyonu yükleyip jaf la kurabilirsin ama bu çok tehlikeli olur telefononunu bidaha kullanamayabilirsin asla önermem

Flo Rida

Flo Rida

Üye
    Konu Sahibi
DAha güvenli bir yol yokmu acaba. Birde bu v60 ne zaman gelcek acaba.

yarox

yarox

Üye
yok v60 boşuna bekleme ömrün geçer onu beklemekle ama bir n97 &c6 fw atabilirsin telefonuna forumda sistem modifikasyon bölümüne bak derim

maktama

maktama

Üye
DAha güvenli bir yol yokmu acaba. Birde bu v60 ne zaman gelcek acaba.
telefonu downgrade :hmmmyapamazsınız, telefonunuz servislik olabilir. Bunun güvenli bir yolu yoktur(En azından sizin yapabileceğiniz ve masrafsız bir yol yok).
Bu arada için niye rahat değil, ayrıca o nedemek onu da nalamadım:D:D

Flo Rida

Flo Rida

Üye
    Konu Sahibi
yok v60 boşuna bekleme ömrün geçer onu beklemekle ama bir n97 &c6 fw atabilirsin telefonuna forumda sistem modifikasyon bölümüne bak derim

O ne demek ki telefon benim 5800xm

telefonu downgrade :hmmmyapamazsınız, telefonunuz servislik olabilir. Bunun güvenli bir yolu yoktur(En azından sizin yapabileceğiniz ve masrafsız bir yol yok).
Bu arada için niye rahat değil, ayrıca o nedemek onu da nalamadım:D:D

YA ne bilim içim de bir kuşku var telefon bozxulcakmış gibi geliyo. Çünkü tema efectlerini a.ınca menüde seçenekler dediğimde açık uygulamaları göster seçeneğinin yanındaki renkli resim beyaz görünüyo dokununca düzeliyo. O biraz dikkatimi çekti bide korkuyorum tele bişey olcak die. Bozulursa garantiye yollamakta çok kötü zaten açıyolar teli dahada bozuluyormuş.

--------------- Ekleme ---------------

zaten bide N73 üm vardı öncden beyni mi ne yanmış çöp oldu telefon oda zaten böle kafayı yediydi telefon. kendi kendine reset atıyodu müzik çalarda felan resetleniyodu tel sonra kapanınca açılmıyodu felan. Ondan korktum buda öyle olmasın die ne bilim telefonumu çok seviyıorum ama işte korktum bişey olmasından.

yarox

yarox

Üye
1.si mesela c6 nın yazılımını sanki senin telefonunun yazılımıymış gibi kendi telefonuna yüklüyürsun ve c6 da olan bazı özellikler senin telefonundada oluyor 2.si için rahat olsun :)

Flo Rida

Flo Rida

Üye
    Konu Sahibi
1.si mesela c6 nın yazılımını sanki senin telefonunun yazılımıymış gibi kendi telefonuna yüklüyürsun ve c6 da olan bazı özellikler senin telefonundada oluyor 2.si için rahat olsun :)

Bunun herhangi bir zararı bir riski yokmu yani c6 nın yazılını aynen c6 yükler gibi 58000XM me yüklüyosun.

Bir şey daha sorucam şimdi benim telefonu alalı 3 ay oldu. GArantisi devam ediyor yani. Kaskosu felan var tEKNOSADA YAPTILAR. aMA ŞİMDİ BU TELEFONU OLURDA İNŞALLAH olmaz ama olursa diyelim garanti kapsamında servise yollamak istedim. Tele güncelleme yaptım diye benim telefone garanti dışı sayarlarmı? yoksa gerekli işlemi garanti kapsamında yaparlarmı?

maktama

maktama

Üye
Bunun herhangi bir zararı bir riski yokmu yani c6 nın yazılını aynen c6 yükler gibi 58000XM me yüklüyosun.

Bir şey daha sorucam şimdi benim telefonu alalı 3 ay oldu. GArantisi devam ediyor yani. Kaskosu felan var tEKNOSADA YAPTILAR. aMA ŞİMDİ BU TELEFONU OLURDA İNŞALLAH olmaz ama olursa diyelim garanti kapsamında servise yollamak istedim. Tele güncelleme yaptım diye benim telefone garanti dışı sayarlarmı? yoksa gerekli işlemi garanti kapsamında yaparlarmı?

Telefonunuzu güncellediğinizde garanti kapsamında kalır, korkmayın:)
Güncellemelerden sonra telefona ve hafıza kartına format atın bilgilerinizi yedekleyerek. Ama bilgilerinizi geri yüklerken ayarlar kısmını işaretlemeyin(pcsuite kullanıyorsanız bilirsiniz), çünkü eski ayarlar tekrar yükleniyor ve yeni fw'de bu bazı küçük sorunlar oluşturuyor.

c6 ya da n97 yazılımlarını aynen yüklemiyorsunuz tabiki, 5800 için modifiye edilmiş olanları var. Onları yükleyebiliyorsunuz, ama bu olay telefonunuzu garantiden çıkarıyor(garantilik bir olay olursa tekrar orjinal yazılımını yükleyip garantiye sokabiliyorsunuz). Bunları nasıl yapacağınız forumun s60v5 uygulamarı kısmında sistem modifikasyon alt kısmında var.
Bu yazılımların en önemli özelliği hac.kli olmaları, yani istediğiniz cr.ackli programı sertifika sorunu falan olmadan bu forumlardan indirip kurabiliyorsunuz.
Ama bu kadar çekinmenize gerek yok, benim o telefona bir hendek atlattırmadığım kaldı, burdaki arkadaşların yardımıyla:):) Sadece çok okuyup bilgileneceksiniz ve riskleri en aza indireceksiniz. Kolay gelsin...

SilentOne

SilentOne

Üye
aman dostm sende yapma yha bişi olmaz bu telefonun başından öle güncellemeler geçtiki bunlarda bişicik olmaz

Flo Rida

Flo Rida

Üye
    Konu Sahibi
Aydınlatma için teşekkür ederim şimdi format atıcam

yarox

yarox

Üye
Dikkatli ol

Flo Rida

Flo Rida

Üye
    Konu Sahibi
Ne konuda
dikkatli olayım?

Sakıncası yoksa bir şey daha sorucam. Şimdi tele yazılımı attım. Az önce de HArd format attım sonrasında müziklerimi ve videolarımı 5 tane de resim vardı PC suite yardımıyla onları attım. BAşka hafıza kartından atılcak bişey varmı cities felan data felan var. bu 1. si

2.si ise Bu güncellemeden sonra oldu galiba tema efektlerini açarsam menüde seçeneklere tıklayınca en üstteki ovi simgesi( Renkli yıldız gibi bişey) o beyazlaşıyor. Ama tema efektlerini kapayınca ise düzeliyor. Bu nasıl düzeltilir?

yarox

yarox

Üye
Ne zahmeti canım :):)

ilyassss

ilyassss

Üye
bu sorunun cevabını bilen yok

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt