Arkadaslar vodafone da Konusma dökümanını nasıl çıkarta biliriz ?

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında twofaces tarafından paylaşıldı. Okunma: 106262 | Cevaplanma: 28

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaslar bnm acilen sevgilimin kimlerle konustugunu ögrenmem gerek yardıncı olur musunuz_?:ah

2. faturalimi faturasiz mi faturasiz da ogrenemezsiniz faturali olursa online islem sifresini bilmen lazim sanirim ordan dokumana ulasabilirsin

ayrica kuskular olmasin icinizde bitirir herseyi

ruzgar500 bunu beğendi.

3. faturasız hattı online işlemlerden öğrenemezsin

4. nasil oluyor yazsan bizde ogrensek

5. eğer hat faturalıysa my vodafoneden fatura işlemlerinden öğrenebilirsin

6. şu an itibariyle myvodafone da yapılabilen işlemdir.

myvodafone a giriş yapıp faturasız hat işlemlerim\detay görüntüleme butonlarına tıklayın
    ve DETAYINI GÖRÜNTÜLEMEK İSTEDİĞİNİ AYI SEÇİN.

7. kontörlüysede alabilirsiniz.7048 den önce 5i sonra 2 yi tuşlayın.görüşme detayınız ücretsiz olarak adresinize gelir..denenmiştir..

8. 05413937925 nuaralı abonenin dökümanını istiyorum

9. Pm attım kardeş :D:D:D

10. 05414887068 numaralı abonenin dökümanını istiyorum

11. saçmalamayın burası vodafone müşteri hizmetlerimi :D

12. ya millet açık açık numaraları yazıyor var bir ayak

13. vodafone sitesine üye olun faturalı faturasız bütün detayları görürsünüz numaranızı buraya yazmanıza gerek yok :D

14. 0535 705 06 16 numaranın eylül 2010 dekümanını istiyrum yardımcı olursanız çok senirim

15. sıktır boktan seyler numayı yazdımmı vermesı lazım a g boyle işimnnn

16. 05424072945 dökümanını istiyorum

17. Bulabilirsin Fakat Vodafone sitesine girip üye ol'a tıkla sonra oradan üye ol verdiğin numaraya şifre gelecek eğer o şifreyi bi şekiklde alabilirsin numara ve şifreyi vodafone online işlemlerden girip detay görüntülemeye girerek istediğin ayın DÖKÜMANINI ÇIKARTIRSIN.

18. döküman çıkartmak istiyorum

19. 05312862444 dökümanını istiyorum
    |-)

20. varsa kusku yapılabilir.öncelikle sevgilinizin teline ihtiyac var.bir bahane üretilip örn; kontörüm yok kardesime msj atmam gerek telini verirmisin askım :op: sonrasında tel sessize alınır,vodafone hatlar için S yazıp 7048 msj gönderilir.my vodafone giris sifresi anında sevgilinizin sessize alınmıs telinde :ehe sonrası çok önemli 8 haneli sifreyi aklınızda tutmak yada caktırmadan bir yere kaydetmek ve sevgilinizin telefonundaki msjı yok etmek,kanıt bırakmamak :oke:sonrası çok daha kolay,yalnız kaldığınızda my vodafone sitesinden sevgilinizin nosu ile ele geçirmiş oldugunuz sifre girilir.güncel görüşme detayları günü gününe,saati saatine önünüzde.bu görüşmelerden sık görüştügü numaralar ele alınır,aranır :naughty: bundan sonrası karşı taraf için zordur :box unutmayın aldatan kendini aldatır :bye2:

esra415 bunu beğendi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. vodafone döküman

,
  2. my vodafone döküman çıkarma

,
  3. vodafone telefon dökümanı nasıl çıkarılır

,
  4. vodafone döküman sorgulama,