arkadaşlar n900 u satsak ne kadar eder

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chatr

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar n900 u satsak ne kadar eder
satıpta genel bi bilgisi olan aşağı yukarı rakam söyleyebilecek bir arkadaş var mı temiz sorunsuz n900 ü satmak istiyorum ne kadar edebilir nerelere bakmalıyım ?

saruman_me

saruman_me

Üye
2. el en fazla 600 eder oda çok temiz çiziksiz falan olursa fazla ediceğini sanmıyorum elden arkadaşına satarsan o zaman daha fazla eder tlf cular kurnazdır;)

NR6630

NR6630

Üye
ben 2 ay kadar önce sattım burdakiler bilirler.. ben sahibinden.com da 600 e verdim direk. temiz ve kutulu idi

saruman_me

saruman_me

Üye
ben 2 ay kadar önce sattım burdakiler bilirler.. ben sahibinden.com da 600 e verdim direk. temiz ve kutulu idi
nurettin sen yine iyi satmışsın kardeş benimkine 400 verdi adi herifler kutulu tertemiz kırarım yine ver mem o fiyata 900 aldım be paraya yanarım kabusum olur:D:d:

NR6630

NR6630

Üye
nurettin sen yine iyi satmışsın kardeş benimkine 400 verdi adi herifler kutulu tertemiz kırarım yine ver mem o fiyata 900 aldım be paraya yanarım kabusum olur:D:d:
dostum ya benimki gibi yapsna seninkide 600 e gider valla:naughty: telefoncular banada 400 vermişlerdi ama vermedim bende:oke:

Demirberk

Üye
Mrb MSN kuramiyorum.Murattiy dosyasini bulamadim.Teskkurler

NR6630

NR6630

Üye
Mrb MSN kuramiyorum.Murattiy dosyasini bulamadim.Teskkurler

yaw ne alaka seninki şimdi,, konuya bak senin bahsetttiğin şeye bak:off: bulamıyosan senin çömezliğin çok daha :megafon: konunun yeri belli git orda ara

denizci535

denizci535

Üye
unutmadan n900 u satmayin nisan sonunu bekleyin.... pr1.4 gelecek cok daha para edebilir benim telefona 600 tl almaya calisti telefoncunun biri... 600 alip 900 satiyorlar ikinci elini n900 uretimi durdu suan.... n900 bulmak kolay olmuyor... ancak sitelerden ulasilbiliyor...
pr1.4 bekliyorum ve ciksin bakalim ne olacak.....

--------------- Ekleme ---------------

demirbek msn adresini ozelime yaz sana yollamaya calisirim.....

NR6630

NR6630

Üye
evet muratty degitti artık android bölümünde o:oke:

disconnect4141

disconnect4141

Üye
Arkadasimada n900 almayi dusunuyoruz. Istanbuldaysan uygun fiyata anlasabiliriz. Pm ile cep numaranizi atabilirseniz goruselim.

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
ben 420 ye aldım iki gün önce telefoncudan hemde :))

Tknloji hastasi

Üye
bendede daha bir aylik Nokia N900 var satılıktır .
isteyen mesaj birakabılır .
[email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...