Arkadaşlar lütfen jar uzantılı flash player yada internetten video izleme program çok önemli !!!:(:(

Sponsorlu Bağlantılar

furkan_566

furkan_566

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen jar uzantılı flash player yada internetten video izleme program çok önemli !!!:(:(
Arkadaşlar Jar uzantılı flash player arıyorum herhengi bir bilginiz varsa lütfen bana yardımcı olun çok gerekli hiç biyerde bulamıyorum bende 3120c var bu telefonla herşey yapabiliyorum ama bi internetten video izleyemiyorum lütfen bana yardımcı olun:(:(:bilmem:

• Beğen
Tepkiler: dogukangul2300, Silinen Üye 1929612, seyf-23 ve 2 diğerleri

FİGO_7_1

Üye
aynen arkadaşlar banada lazım günlerdir arıyorum bulamadım bir türlü kimisi yok diyor belki çıkarmış diyolar ama belki sizin bildiğiniz vardır yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler hayırlı bayramlar...

furkan_566

furkan_566

Üye
    Konu Sahibi
Ama ben bu arada vtap die bi program indirdim bu programla izleyebiliyorum

rido59

rido59

Üye
arkadaşım nette senin icin baktım ama herhangibi bişiye rastlamadım herhalde desteklemiyor ..:sopa:

ottomon

Üye
flash player 3 liters var bu sitede

alperpejoo

Üye
arkadşım skyfire yi indir

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
vtap die bi indir

salozaki

Üye
flash ın jar uzantılı versiyonu yok boşuna aramayın ayrıca sis to jar- jar to sis gibi programlarada kanmayın yok öyle birşey .....

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar kısa bir araştırma yaptım işinize yarayabilir diye düşündüm iki adet jar uzantılı flash lite buldum ama şuan deneyemedim linklerini veriyorum .....

umarım işinize yarar...

:sn:Arkadaşlar kısa bir araştırma yaptım işinize yarayabilir diye düşündüm iki adet jar uzantılı flash lite buldum ama şuan deneyemedim linklerini veriyorum .....

umarım işinize yarar...:sn::yuru

İSMAİLBAS

Üye
Arkadaşlar Jar uzantılı flash player arıyorum herhengi bir bilginiz varsa lütfen bana yardımcı olun çok gerekli hiç biyerde bulamıyorum bende 3120c var bu telefonla herşey yapabiliyorum ama bi internetten video izleyemiyorum lütfen bana yardımcı olun:(:(:bilmem:

ben buldum java flas playerin jar uzantılısnı ama daha denemedim.bugun denerim eger olursa paylaşırım burda....görüşmek üzere.istersen özelden yazabilirsin..

fatih_yurt

Üye
çokk saol

emrah_akg19

Üye
Banada lazım :))

ygtcngkblt

Üye
KARDEŞİM Bİ ARKADAŞA VERMİŞSİN GALİBA Jar lı Dowloand dı Banada atarsan çok iyi olur

Şimdiden Teşekürler .

mob

Üye
wirüs uyarısı verdi acaba trojen olduğu için mi verdi yoksa gerçekten virüs mü güvenimde indiremedim:)

general-84

general-84

Üye
6300 ın flash player programı lazım. 6288 e kurmak istiyorum
:hmmm

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Valla bildigim java player yok :(

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşım youtube deki tüm videoları izleyebilirsin stream tıkla izle telefonun kendi webini kullan

işte link

Istediğnız videoyu indirebilirsiniz

avange

Üye
dostum birilerı linkle drk download ıni yazablrmi? Xs

ramazan458

Üye
şu progmamı deneyipte kullananlar link verebilir mi?

Üst Alt