Tavsiye Arkadaşlar iphone kullananlar bakabilir mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
98farom98

98farom98

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar iphone kullananlar bakabilir mi
Arkadaşlar iphone 5s almak istiyorum ama kafamda 2 soru işareti var
1.Hani bu resim video yada başka birşeyi iphone telefondan başka bir telefona gönderim yapamıyorsun ya bu kafamı çok kurcalıyor
2.telefonun şarjı nasıl iyimi yada iphone 6 tercih edermisiniz
İphone kullanan yokmu güncell

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

heathrow

heathrow

Üye
Resim vs. mailin ekine koyarsın karşı tarafa gönderirsin. O da cepten mail kutusundan indirir telefonuna.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Apple'ın Android cihazlara ve Android'in Apple'ın cihazlarına resim gönderebilmesi için bir uygulama yapıldı. Hem de çözünürlük düşmeden gönderiyor. Uygulama ücretsiz , bildiğim kadarıyla. ;)

• Beğen
Tepkiler: spacekiller
98farom98

98farom98

Üye
    Konu Sahibi
Konu kapanabilir :locked2:

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
iPhone 6 64 GB kullanıyorum, 8.1 ile güzel oldu. Şarj konusunda sıkıntı yaşamıyorum. 5 saat ekran + 3 gün pil süresi almışlığım var.

Yani iPhone temiz, sorunsuz ve akıcı sistem kullanmak isteyenler için güzel. Önerirmisin dersen iPhone 6 64 GB öneririm. Çok uzun vadeli olacak bir cihaz.

Android alacaksanda Nexus 6 yada Xperia Z3 serisinden bir cihaz almanı öneririm.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben 5s kullanıyorum 5s öneririm buda uzun süre gidecek bir telefon. Artık bluetooth ile birbirine resim gönderen kalmadı valla ya da benim çevremde böyle whatsaptan atıyolar faceden atıyolar. Arkadaşın dediği resim atma programı varsa güzel olmuştur o zaman ben duymadım çünkü. 7 saat kullanım 36 saat bekleme süresi aldım bende ki iyi bir süre bu. iPhone 6 da alınabilir bir cihaz ben tasarımını beğenmediğim için 5s aldım

asml_ysn

asml_ysn

Üye
Aktif 5s kullanıcısıyım. yeni sürümle birlikte şarj sorununu ortdan kaldırdı apple. Performans ve hız bakımından hâlâ üst seviyesini koruyan bir telefon. Birçok forumda ve karşılaştımada 6 ve 6 plusdan iyi olduğu ispatlanıyor.
Bluetooth yüzünden bencil marka deniyor ama günümüzde her yerde internet ve internet paketleri kullanıldığı için her şekilde paylaşım yapmak kolay ve zahmetsiz.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
alical33

alical33

Üye
6+ kullanıcısıyım uzun süre kullanırım diyorsan al kullan 5s de 6 da uzun ömürlü telefonlar dosya gönderme zaten bt ile en son ne zaman yaptım iphone almadan önce hatırlamıyorum bile pek yaoan kalmadı şarj süreside 6+ da iyi bi sürede 5s kullanmıştım onun pili için aynı şeyi söyleyemicem ama gelen güncellemelerle iyileştiyse bilmiyorum

98farom98

98farom98

Üye
    Konu Sahibi
6+ kullanıcısıyım uzun süre kullanırım diyorsan al kullan 5s de 6 da uzun ömürlü telefonlar dosya gönderme zaten bt ile en son ne zaman yaptım iphone almadan önce hatırlamıyorum bile pek yaoan kalmadı şarj süreside 6+ da iyi bi sürede 5s kullanmıştım onun pili için aynı şeyi söyleyemicem ama gelen güncellemelerle iyileştiyse bilmiyorum
İphone 6 plus için bükülme sorunu var diyorlar sence varmı bu arada kaç gb lık kullanıyorsun

alical33

alical33

Üye
Ultra ince silikon kılıfla kullanıyorum kot pantolon cebinde de taşıdım ama herhangi bi eğilme bükülme olmadı 64gb kullanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt