arkadaslar guncelleme yaptıktan sonra telefon hafıza kartı takıli iken acılmıyor c6-01

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar guncelleme yaptıktan sonra telefon hafıza kartı takıli iken acılmıyor c6-01
hafıza kartı takılı iken acılmıyor yardım edin noktalar dönüp duruyor sonra kapanıyor.

faruk26kuraf

Üye
tel orjinal ayarlara don ayarlar >telefon >telefon yonetımi>orjinal tel ayarları>veri sıl geri yukle bekle tel acılır kapanır duzelır

ümran

Üye
    Konu Sahibi
arkadas hangi veriler silinir ona gôre yapalım

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
herşey gider tel sıfır gibi olur

Metin MF

Metin MF

Üye
kardeş hard format at

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hard atma sorun çıkıyor mağğaza falan gidiyor

pirenuri

pirenuri

Üye
hafıza kartına reset at

faruk26kuraf

Üye
hart format iyı olmaz dedıgım gıbı yaparsan sorun olmaz

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yedekleri alabiliyorsan al resimlerin videoların rehberin vs sonra *#7780# yap güzel bir format at yeni gibi olsun.

hakan_710

hakan_710

Üye
tel orjinal ayarlara don ayarlar >telefon >telefon yonetımi>orjinal tel ayarları>veri sıl geri yukle bekle tel acılır kapanır duzelır
telefon açılmıyor diyo sen ne diyosun lütfen cvp yazarken biraz dikkatli olalım. hafıza kartını pc ye tak içinnden resim ve müziklerini (yani kişisel dosyalarını) kopyala ve biçimlendir
sonra dosyalarını tekrar atabilirsin

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
evet hafıza kartını bilgisayarda fat32 ye biçimlendir sonra telefona tak bide orda biçimlendir sonra kişisel verilerini at

ümran

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar yaptım oldu saolun faruk kardeş sadece geri yükle yaptım..oldu hepinize teşekkür edrm

faruk26kuraf

Üye
esas ben tesekkur ederım cok buyuk sorun olmadıkca hard format atma soft at

MrExpert

MrExpert

Üye
Önce kaliteli bi biçimlendirme programından hafıza kartını biçimlendir ... Sonra hafıza kartını takmadan soft format at sorun düzelir... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt