Arkadaşlar Galaxy wonder telefonum ne kadar eder ?

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında JosephLion tarafından paylaşıldı. Okunma: 484 | Cevaplanma: 9

1. Arkadaşlar Galaxy wonder telefonum ne kadar eder ?

Telefonum gayet temizdir . 1 yil garantisi vardir . 2900mah yedek bataryasi mevcut . icinde 16gb sandisk hafiza karti var . kırmızı karbon kılıf vardir .
    Acaba telefonum ne kadar eder ? yorumlarınızı bekliyorum . Simdiden cok teşekkür ederim :)

Yazan: JosephLion
  2. 400-500

3. az deil mi ?

4. Ben 2 ay once 400e aldim viber calismadi diye geri verdim sanalpazar.comda uyelik ac ordan sat telefoncular paravermez ben felcli oldugum icin herseyi internetten satiyorum aliyorum

5. Allahına Kurban Senin Abim benim <3

6. max 425 belki 450

7. 400 bile zor bence gg'da 475 liraya sanırım sıfırı vardı bugün rastladım :)

8. 450 TL'ye satarsın.

9. Wonder bu kardesim bence 350

10. sorunsuz ise 400-500

Arkadaşlar Galaxy wonder telefonum ne kadar eder ? konusuna benzer içerikler

1. arkadaşlar n900 u satsak ne kadar eder

satıpta genel bi bilgisi olan aşağı yukarı rakam söyleyebilecek bir arkadaş var mı temiz sorunsuz n900 ü satmak istiyorum ne kadar edebilir nerelere bakmalıyım ?
  2. Arkadaşlar Samsung wave 525 ne kadar eder ?

Arkadaşlar bi dükkanda sordum telefonumu 150 tl ye alırım dedi. bende çok az diye satmadım. ben telefonu ancak 250-300e satarım . bu telefon o kadar eder mi? ona göre diğer telefonculara da sorcam.. internetten satmaya kalksam nasıl olduğu...
  3. Galaxy Nexus ne kadar eder?

11 ay garantili ciziksize yakin nexus ne kadar eder arkadaslar?
  4. Galaxy Wonderımı ne kadara satarım ??

Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız gibi galaxy wonderımı satıp ne kadar koysam daha iyi bir telefon alabilirim ???(wonderın güncelleme almaması onu eskitti zaten stabil rom da bulamıyorum çok sıkıldım rom atmaktan her gün bir sorun çıkıyor...
  5. İstek Telefonum Ne Kadar Eder?

6 ay önce Turkcell'den almıştım Samsung Galaxy Trend Plus hiçbir hasarı falan yok çok temiz kullanılmış ve 1.5 sene Samsung Türkiye Garantili satarsam faturası ve kutusuyla beraber vereceğim telefoncu ne kadar verir?
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 7:52:47