Arkadaşlar destek xp mi win 7 mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birimın

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar destek xp mi win 7 mi
arkadaşlar makinam intel d işlemci 3.0 ghz 800 mhz
4 gb ram
250 hdd
1 gb 9400 ekran k.

bende şuan win 7 enterprise var olması lazım yanlız ben hıza önem veriyorum birde bu sistemle site yöneticem İNŞAALLAH

sizce xp mi daha hızlı olur win 7 entermi

embulshow

embulshow

Üye
Bence herşeye rağmen xp daha hızlıdır 7 sacede ram e göre hız yapabilir

OğuzcanAbi

Üye
win 7 derim

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Tabiki XP daha hızlı olur ama sen nasıl bir siteden bahsediyorsun ? Eğer forumlardan filan bahsediyorsan Windows 7 kur.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
her türlü win 7 diyorum çok memnunum şuan ben

hrn_07

hrn_07

Üye
sistemin güzel win 7 kullan ben uzun süredir kullanıyorum xp yide arada kullanıyorum win 7 ile arasında pek hız farkı göremedim...

sagopaerdem

sagopaerdem

Üye
bence windows 7 kullan

türkkan34

Üye
arkadaşlar makinam intel d işlemci 3.0 ghz 800 mhz
4 gb ram
250 hdd
1 gb 9400 ekran k.

bende şuan win 7 enterprise var olması lazım yanlız ben hıza önem veriyorum birde bu sistemle site yöneticem İNŞAALLAH

sizce xp mi daha hızlı olur win 7 entermi

arkadaşım tabiki windows7 neden dersen biri doğan biri transit yani ikiside windowsun ama daha fazla deneyim ve teknoloji var sene 2010 neree sene 2000 nere biraz faktan fazlası var tabi tedbirlerde ama 98 den xp ye geçincede aynı sorunları yaşamadıkmı ozamanda 98 tek diyorduk şimdi herkes xp win7 de aynı talihi yaşıcak çok ayrıntılı bakarsanızda hatırlarsanız milenyum çıkmıştı herkes xp mi milenyummu dedi milenyum arızalı çıktı ve yok oldu omilenyum geliştirildi şuan win7 oldu şimdide diyer arızalı çıkan vista oda tarih olma yolunda hızını aldı 10 senede bizim şikayetlerimizle onarılıp win 7 nin tahtını alıcak
neyse eyer vin7 yükliceksen az yada çok ekran kartı olsun minimum 128 megabayt ve anaz 756 remin olmazsa randımanı çok az olur bu minimal deyerde ise kasan azami olarak kullanırsın eyer daha fazlaysa daha hızlı olur win 7 ultimet se tavsiyem:bye2:

bdemır

Üye
tabiki win7 şu ana kadar kullandığım en sorunsuz işletim sistemi

oleştimaxi1

Üye
xp kullan derim stabillik açısından. Ama win 7 şuan en güzel çalışan işletim sistemi . Fazla ram yiyoru ama işini iyi yapıyo. Bide işlemciyi biraz yoran bi windows. Ben laptop kullanıyorum win 7 kullanıyodum ama fanım sürekli işlemci yorulduğu için sürekli fan dönüyor ve çok ses yapıyordu. Bi internet sitesi açsam fan coşuyodu ama hızlıydı. Eğer işlemcin iyiyse win 7 kur. Yok ben genede yorulmasın bilgisayarım gayet iyi çalışşsın çok stabil olsun diyosan xp sp3 kullan sp2 yükleme çünkü mıcrosoft sp2 ye desteğini kesti. xp sp3 kur modifiyeli sorunsuzlardan çokk rahat çalışan bi makinan olur:oke:

timishikajmer

timishikajmer

Üye
arkadaş xpde güvenlik açığı cok site yöneticen hemde kesinlikle win7 sistem fena korunuyor ayrıca xp den her türlü hızlı çalışıyor xp 4 gb ramı gormez 3 gb tı gorur sadece onu kullanır win 7 de 3 gb ı goruyo ancakk onu sen kullanıyosun kalan 1 gb ı kendi işletim sistemi kullanıyor

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
Windows 7 Ultimate

kosezade

kosezade

Üye
Windows 7 Çok Uygun Ve hızlı bir işlletim sistemi eger bilgisayarın iyise at win7 home premium sen rahat ol

omer1230

omer1230

Üye
Bence sade vista ultimate

gfbtiti

gfbtiti

Üye
ya hız istiyoorsan xp kullançaksın windows 7 cok rem ve ekran kartından yiyiyo nekadar az görsellik o kadar çok hız

ult

Üye
sonuna kadar xp neye göre windows 7 hızlı bikere oyundan kaybediyo zaman la güncelleme yaptıgında pc kasmaya başlıyo yemişim görselligini pc de hız istiyosan windows xp home edition diyorum 2014 kadar yolu var

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
masaüstü pc lerde karsıyım win7 e ama laptoplarda kullanılabilir.

esiroglu

Üye
oleştimaxi1 e kesinlikle katılıyorum bende p4 3,0 var 1,5 rem 512 ekran kartı şu an pc de win 7 kurulu ama german turucks oynarken donmalar yapıyor xp yüklü iken bu sorunla karşılaşmadım ama win 7 görsellik olarak harika.....

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Uyumluluk ve Hız Bakımından Xp Derim Ama Windows 7'yi tavsiye ederim fakat nostalji yapıp eski oyunları oynamak istersen xp uyumluluk modunda bilgisayarını mahveder ben diyim sana benim pc nin teknik özellikleri de aynı oradan biliyorum :)

Furkan1103

Furkan1103

Üye
kardeş 4 gb ramla win 7 uçar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt