Arkadaşlar Bu Numayaya Dikkat Edin 02124440333

Sponsorlu Bağlantılar

SALVADORE

SALVADORE

Üye
Tesekkurle

fyd_14

Üye
saolasın kardeş hatırlatma yaptıgın için :oke:

emaro123

emaro123

Üye
memleket bunlarla dolu dikkat etmek lazım :nono:

partan003

partan003

Üye
saol ya iyiki uyardın

jatvalca

jatvalca

Üye
uyarın teşekürler
tüm bilgilere birde anne kızlık soyadında ulaşabiliyolarmış arkadaşlar

king512

king512

Üye
bilgi için çok saol

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
    Konu Sahibi
sizde saolun arkadaşlar

geredeli42

Üye
telefona 1 baktım 4 cevapsız hepsi bu numara demek dolandırıcılar

carettacaretta

Üye
bana da bugün öğle sonu bu numaradan telefon ettiler ben de cevaplayamadım bi araştırayım dedim ki neler dönüyormuş neler:) zaten garantiden herhangi bir hesabım yok sadece muhabbet etmiş olurduk:)ama yyarın gyine ararlar muhabbetimizi ederiz artık üstüne üstelik bayansa arayan kişi daha da güzel olur:)

Lion Heart

Lion Heart

Üye
numara garanti bankasına ait değilmiş.. garanti bankasının numarası 4440338

bekircik27

Üye
arkadaşalr benide aradılar ben isimimm ve soyadımı verdim tc kimlik noyu da verdim başka bişi vermedim şimdi ısrarla arayıp seri numarısın istiyorlar.ben verimyorum acaba gerçekte olabilir kiminki çalınmış daha önceleri ki :hmmm

alpghirgin

Üye
beni de aradılar bugün,numarayı bilmediğim için ben komuşmadım onlar da konuşmadı,yaklaşık 25 saniyelik psikolojik savaştan sonra pes edip bıraktı üçkağıtçılar,google a numarayı yazdım bu sayfalar geldi.

C01aY

C01aY

Üye
ARKADAŞLAR BU GÜN ÖGLEDEN SONRA BU NUMARA TARAFINDAN ARANDIM, ARAYAN KİŞİ GARATİ BANKASINDAN ARADIĞINI SÖYLEDİ VE KİMİNLE GÖRÜŞTÜĞÜNÜ SORDU İSMİMİ SÖYLEDİM VE HEMEN ARKASINDAN SORU YAĞMURU BAŞLADI NE İŞLE MEŞGULSUNÜZ FİLAN, İŞİN İÇİNDE BİR DALAVERE OLDUGUNU DAHA ADIMI SORDUGUNDA ANLAMIŞTIM. BENİ NİÇİN ARADINIZ DİE SORDUM -GARANTİ BONUSUN ÖZELLİKLERİNDEN SİZİ YAYARLANDIRMAK İSTİYORUZ CEVABINI ALDIM İYİDE BEN ZATEN FAYDALANIYORUM DİYİNCE OZMAN Bİ BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEYELİM DEDİ. BENDE TELEFONU KAPATMASINI SÖYLEDİM KENDİNİ COK AKILLIMI SANIYOSUN DEMEMLE TELEFONU KAPAMASI BİR OLDU. BU NUMARAYI HEMEN GOOGLE YE YAZDIM BİRDE NE GÖREYİM BİR SÜRÜ İNSANIN KİŞİSEL BİLGİLERİNİ BU YOLLA ÇALMIŞLAR. (isterseniz sizde bakın) HEMEN GARANTİ BANKASINI ARADIM 10DK BEKLEMEME RAGMEN OPERATÖRE ULASAMADIM ( sanırım bu yüzden garantinin adını kullanıyolar ) daha komiği ben garantinin kartını kullanmıyorum bu karsımdakinin üç kagıtcı oldugunu anlamam ve bunu pekiştirme yapmak için söylediğim bişeydi:) ARKADAŞLARIM LÜTFEN BU TÜR OLAYLARA DİKKAT EDİN BİLGİLERİNİZE... ( alıntıdır )

ye gir orda online ihbar bölümü var, oraya hemen ihbar edin

safakk

safakk

Üye
vay beee adamlara bak ilerde daha neler olur acaba :ehe

cool_eagle

Üye
adamlar heryolu denio yaa dikkatli olmak lazm

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
Amna dikkat edin

fatay6185

Üye
arkadaşlar 3 gün önce saat 17:02 de aynı numaradan arandım. düşündüğümde banka 17:00de kapanıyo bu saatte aranmak ilginç geldi. aynı zamanda yine benzer bi şekilde finansbanktan aranmıştım işin iç yüzünü öğrenmiştim. şüphelendiğim için buna cevap vermedim. ama gördüm ki yanılmadım. gerçekten insanlar sahtekarlık yapacaklar diye iyice saçmalamaya başlamışlar. tşk arkadaşlar...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
aynen arkadaşlar yine uyanık davranmışşın kim bilir kaç can yaktılar böyle şerefsizler:@

leopar271

Üye
Kardeş bugün bu numaradan benide aradılar lakin ben garanti bankasına bir sorunumu arz etmiştim,onlarda bena bu numaradan arayarak sorunuma çözüm buldular.Bence iyi anlayalım.....

MargariN

Üye
ben de bugun aranmısım 1 saat once felan.kapalıydı telefon ,sesli msj felan bırakılmıs..hiç banka sesli msj bırakır mı ya..hem de 3 kez merhaba demis =))

Üst Alt