Arkadaşlar Bu Numayaya Dikkat Edin 02124440333

Sponsorlu Bağlantılar

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bu Numayaya Dikkat Edin 02124440333
ARKADAŞLAR BU GÜN ÖGLEDEN SONRA BU NUMARA TARAFINDAN ARANDIM, ARAYAN KİŞİ GARATİ BANKASINDAN ARADIĞINI SÖYLEDİ VE KİMİNLE GÖRÜŞTÜĞÜNÜ SORDU İSMİMİ SÖYLEDİM VE HEMEN ARKASINDAN SORU YAĞMURU BAŞLADI NE İŞLE MEŞGULSUNÜZ FİLAN, İŞİN İÇİNDE BİR DALAVERE OLDUGUNU DAHA ADIMI SORDUGUNDA ANLAMIŞTIM. BENİ NİÇİN ARADINIZ DİE SORDUM -GARANTİ BONUSUN ÖZELLİKLERİNDEN SİZİ YAYARLANDIRMAK İSTİYORUZ CEVABINI ALDIM İYİDE BEN ZATEN FAYDALANIYORUM DİYİNCE OZMAN Bİ BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEYELİM DEDİ. BENDE TELEFONU KAPATMASINI SÖYLEDİM KENDİNİ COK AKILLIMI SANIYOSUN DEMEMLE TELEFONU KAPAMASI BİR OLDU. BU NUMARAYI HEMEN GOOGLE YE YAZDIM BİRDE NE GÖREYİM BİR SÜRÜ İNSANIN KİŞİSEL BİLGİLERİNİ BU YOLLA ÇALMIŞLAR. (isterseniz sizde bakın) HEMEN GARANTİ BANKASINI ARADIM 10DK BEKLEMEME RAGMEN OPERATÖRE ULASAMADIM ( sanırım bu yüzden garantinin adını kullanıyolar ) daha komiği ben garantinin kartını kullanmıyorum bu karsımdakinin üç kagıtcı oldugunu anlamam ve bunu pekiştirme yapmak için söylediğim bişeydi:) ARKADAŞLARIM LÜTFEN BU TÜR OLAYLARA DİKKAT EDİN BİLGİLERİNİZE... ( alıntıdır )

• Beğen
Tepkiler: symbians, fex ve wederson66

POWER

POWER

Üye
:ss Aman dikkat!

XMEN_43

XMEN_43

Üye
herkes dikkatli olmalııı:oke::kop: iyi ki hatılattın

CanceR

CanceR

Üye
evet bu tip şeyler yaygınlaşmaya başladı sizin yerinize para çekiyolar borçlu siz oluyonuz ;)

esmercocuq35

Üye
günümüzde böle şeyler çok oluo aman dikkat edelim

dgn_abdullah

dgn_abdullah

Üye
dikkat etmmemiz lazım tabi

klemenson_63

Üye
iyi ki uyardın,hadı bizler belkı kanmayız ama ya bu tür dalavrelerden haberı olmayan saf abıleırmız ablalarımız napsın

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
    Konu Sahibi
bu numara aynı gün içerisinde beni de aradı ben banka numaralarının 0212 ile başlamadığını bildiğim için telefonu kapadım ve numarayı araştırdım sonucu burda paylaşmak istedim

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Uyarın Için Saolasın Arkadaşım :good:

lliseli

lliseli

Üye
paylaşım güzel aman herkes dikkat etsin

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Böyle kişilere ben ne diyeyim yaa, vizyona yeni girecek filmin adını söylemem yeterlimi acaba?!!! :lol

eyypshmc

eyypshmc

Üye
bu numara benide aradı...hatta ben öğrenci olduğum için arkadaşlar içinde banka tarafından aranma bi hava verdi...iyiki kart istemedim... bu paylaşımın için teşekkürler

candemir316

candemir316

Üye
çok saol kardeşim

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Çok Güzel Bi Konuya Değinmişsin Kardeşim...Teşekkürler Böle 3 Kağıtçıları Asmak Lazım Ama Ne Arar:(

__Midas__

__Midas__

Üye
benide aradılar ben hiç açmadım sınava gircektim,

alemburda

alemburda

Üye
GÜZEL Bİ KONUYA DEYİNMİŞSİN AMA GÜNDE BİZİM TEL. BÖYLE 2-3 KEZ ARAYANLAR VAR YOK ANKETMİŞ, YOK İNDİRİMLİ KONUŞABİLİRMİŞİM FELAN BU TÜR DURUMLARDA İŞİN İÇİNDE DOLANDIRICILIK VARSA HABER VERMEK :oke:

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Telefon ile bilgi hırsızlarının numarasıymış. Aman dikkat edelim gençler!! Herkes bu arkadaş kadar akıllı ve hazırlıklı olamayabilir. Lafı ağzınızdan bir kere kaçırdığınız zaman kötü olur.

ukalgs

ukalgs

Üye
yani cep tende soyuyorlar desene

muhammed53

Üye
sağol bilgilendirdiğin için sende az kurnaz değilsin:)

PAPADOC

PAPADOC

Üye
bizi uyardıgın için teşekkürler arkadaşım

Üst Alt