ARKADAŞLAR ACİL YARDIM ! aCİLLLLLL

Sponsorlu Bağlantılar

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR ACİL YARDIM ! aCİLLLLLL
arkadaşlar windows 7 pro kullanıyorum . yavaşladığı için format atmak istedim. pc ci bir arkadasımın benim için driverine upload ettiği içinde tüm win 7 olan iso dosyasını ındırdım. ***** de gönderdi yanında sahte olcak windows çünkü :D ama son anda aklıma geldi benim pc toplama masaüstü kasa yani . microsoftun sitesine girdim doğrulama yaptım windowsum orjinal cıkdı hatta security essaintalsi bile kurdum sorunsuz . eğer kurulmasaydı windowsun sahte oldugu anlamına gelcekdi . her neyse yani orjinal win varken cakma ya dönmek istemiyorum. aklıma şöyle bir şey geldi . arkadasımın verdiği formatı yaptıkdan sonra ***** yapmak yerine ürün anahtarı istediğinde su anda bende olan windows ürün anahtarımı girsem orjinal olur mu ? kabul edermi skınıtı cıkarmı ? su anda pc mde olan ürün anahtarını bir komut satırı ile kolayca öğrendim. hemen cvp verın tesekkurler

KimHyuna

KimHyuna

Üye
arkadaşlar windows 7 pro kullanıyorum . yavaşladığı için format atmak istedim. pc ci bir arkadasımın benim için driverine upload ettiği içinde tüm win 7 olan iso dosyasını ındırdım. cra ck de gönderdi yanında sahte olcak windows çünkü :D ama son anda aklıma geldi benim pc toplama masaüstü kasa yani . microsoftun sitesine girdim doğrulama yaptım windowsum orjinal cıkdı hatta security essaintalsi bile kurdum sorunsuz . eğer kurulmasaydı windowsun sahte oldugu anlamına gelcekdi . her neyse yani orjinal win varken cakma ya dönmek istemiyorum. aklıma şöyle bir şey geldi . arkadasımın verdiği formatı yaptıkdan sonra cra ck yapmak yerine ürün anahtarı istediğinde su anda bende olan windows ürün anahtarımı girsem orjinal olur mu ? kabul edermi skınıtı cıkarmı ? su anda pc mde olan ürün anahtarını bir komut satırı ile kolayca öğrendim. hemen cvp verın tesekkurler
ürün anahtarı koduun naıl öğreniyoruz

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
ürün anahtarı koduun naıl öğreniyoruz
ben soru soruyom sende soruyorsun neyse sölüyüm

bu siteden bişey indircen işte komut dosyası diğer yöntemlerde onu aç gösterior hemen

hikmet366

hikmet366

Üye
Program verim orjinal yapın isterseniz özelden pm atın çünkü sitede paylaşmak yasak

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
Ürün anahtari yazıo orjinal yapio

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
kardes madem o urun anahtarı gırıoda bende zaten orjınal war diom urun anahtarı. formattan sonra girsem işe yararmı ona cevap ver sen :D

hikmet366

hikmet366

Üye
Orjinal cd mi var sende varsa üstünde ürün kodu yazar at formatı yaz kodu

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal cd mi var sende varsa üstünde ürün kodu yazar at formatı yaz kodu
hayır ben pc toplama yazımda anlattıgım gibi arkadasın netten bana upload ettiği ve benımde ındırdıgım dosyalar var onu kurcam . kurdukdan sonra da orjınal urun anahtarımı girsem windows etkinleşirmi ?

hikmet366

hikmet366

Üye
Denemen lazım olmassa gönderdim programla yap

fnldstntn

Üye
İnternetteki cr ack uygulamaları ile kırılan windowsa güncelleme yapıp securitiy essentials falan sorunsuz kuruluyor yani bu sizin elinizdeki windowsun orjinal olduğunu göstermez... Eğer elinizdeki key orjinal ise ve Win 7 Pro 64 bit ise tekrar sadece Pro 64bit ile çalışır buna dikkat edin.. ve sorunuzun evabı eğer kod gerçek ise çalışır ve Windowsunuz orjinal olur...

• Beğen
Tepkiler: general4242
general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
İnternetteki cr ack uygulamaları ile kırılan windowsa güncelleme yapıp securitiy essentials falan sorunsuz kuruluyor yani bu sizin elinizdeki windowsun orjinal olduğunu göstermez... Eğer elinizdeki key orjinal ise ve Win 7 Pro 64 bit ise tekrar sadece Pro 64bit ile çalışır buna dikkat edin.. ve sorunuzun evabı eğer kod gerçek ise çalışır ve Windowsunuz orjinal olur...
teşekkürler demekki denicez key calısırsa orjınal değilse ***** artık :D

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen kardeşim @hikmet366 özel attım bakıp dönermisin

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
dene olmazsa dön bir program da ben atayım hep kullanıyorum

kralberk13

kralberk13

Üye