''Arkadaş kalalım." sözü neyin göstergesidir ?

Sponsorlu Bağlantılar

greenmile

greenmile

Üye
ama yine de kötü pelin ne onsuz ne de onla:(

pelın_

ama ınan hıc olmamasını tercıh edıyorum bazen en sewdıın ınsana yakınsın ama bı okadar uzak

greenmile

greenmile

Üye
bende keşke ilk baştan olmasaydı diye düşünüyorum.Girdikten sonra bi daha çıkarmak bana göre değil gönlüm elvermez.

pelın_

işte en kotusude o emınım sende defalara bu son msj bıda armıycam sormuycam demıssındır ama becerememıssındır :(

greenmile

greenmile

Üye
dedim tabi hatta seni hayatımda istemiyorum deyip 5 dakika sonra pişmanım arkadaş kalalım dediğim bile oldu.Ondan gelen mesaj bile heyecan yapıyordu.İki de bir telefona bakar defalarca aynı mesajı okurdum wayyy a...:(

• Beğen
Tepkiler: pelın_

pelın_

dedim tabi hatta seni hayatımda istemiyorum deyip 5 dakika sonra pişmanım arkadaş kalalım dediğim bile oldu.Ondan gelen mesaj bile heyecan yapıyordu.İki de bir telefona bakar defalarca aynı mesajı okurdum wayyy a...:(

:oke::ağlarım::ağlarım: aynısı ıste nolcak bızım halımız bole

greenmile

greenmile

Üye
ben o kızla direk evlilik hayali kuruyordum.Diğer çıktığıklarımın hiçbiriyle yarınım bile belli değildi :(

pelın_

he ole olur ılk ask ewlensnde unutulmaz bence :ağlarım:

pelın_

:ağlarım::ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: greenmile
greenmile

greenmile

Üye
bugün ne umutlarla girdim şu foruma şimdi nerdeyse kıza gidecek pozisyona geldim :(

pelın_

hayat bu işte ınsanı surukluyo

greenmile

greenmile

Üye
ismet intihar mı ettin lafı koydun gittin la

• Beğen
Tepkiler: PureFood

pelın_

valla hop kopmayın bırbırınzden

greenmile

greenmile

Üye
insan çok üzülüyo birlikte oldugunda ilk gunku gibi olmuyo ayrılıyosun ama yine onu istiyosun

pelın_

:ağlarım: ole kımse ıstemz mutsuz olmak ama işte

greenmile

greenmile

Üye
napsak ya:(

pelın_

((içelim ben başladım :(

-efşan

-efşan

Üye
sevgili kalamadıkta arkadaşmı kalcaz lennn:off::off::off::off::off: