• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

arka sokaklar dizisinin bir müziğini arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
arka sokaklar dizisinin bir müziğini arıyorum
merhaba arkadaşlar. bana arka sokaklar dizisinin bir müziği lazım. bu pazartesi yani 2 kasım günü heyecanlı bir müzik çalıyordu filim içinde sürekli ihbar geldiği zaman polisler kalkıp arabaya koşarken hani hüsnünün evine yetişiyor bunlar karısı rehin ediliyor o arada çalan müzik. arkadaşlar o müziğin tamamı varsa elinizde paylaşırsanız sevinirim teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: kocabeller

haltie

haltie

Üye
ordan müziiği cıkarmamız mümkün değil ama:(

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
peki elinizde falan varmı? yani nasıl bulabiliriz çok lazım bana bir yardımcı olabilir misiniz?

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar selamlar tekrar ben üziği hala bulamadım bulan varmı yada bulabileceğimiz yer acil yardımlarınızı bekliyorum bulursanız çok sevinirim lütfen bekliyorum teşekkürler şimdiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...