arka plan hareketli animated hd temalar.

Sponsorlu Bağlantılar

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
arka plan hareketli animated hd temalar.
Evet beyler bircogunuzun hosuna gidecegi bir uygulama ile karsınızdayım.. sizlere nasıl arka planda hareketli duvar kagıtları elde edebilirz bunu paylasmak istiyorum. Jailbreakli telefonlar icindir belirteyim. sırasıyla
1.cydia yı başlatıyoruz
2.manage kısmına tıklıyoruz
3.source sekmesine tıklıyoruz.

4.Edit kısmın ardından add kısmına tıklıyoruz ve cıkan ekranda url kısmına bu source ekliyoruz

evet add soruce diyerek urlmizi ekledik ve ardından search kısmından ''vwallpaper'' olarak aratıyoruz ve install olarak sonlandırıyoruz uygulama telefonumuzun dock una kendiliginden eklenecektir biraz kurcaladıktan sonra yenı hareketli duvar kagıtları indirip kullanabilirsiniz.. tesekkuru cok gormeyelim.

• Beğen
Tepkiler: metintiu, bülent77, erdinc47_1 ve 7 diğerleri

cptalperen

cptalperen

Üye
teşeekkürler deneyelim

madalimert

madalimert

Üye
teşekkürler ama bende iphone 2g var vwallpaper yükledim wallpaper seçtim programdan çıktım fakat arka planda bi değişiklik yok??

--------------- Ekleme ---------------

yapabildim teşekkürler...

Necmati

Necmati

Üye
şimdi tam anlamadım kardeşim sadece duvarkağıdımı temada varmı :)

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
kardesim tema degil sadece arka plan hareketli resimler ve ayrıca video araması gibi degisik seylerde vardı biraz daha kurcalarsan cozersin basittir.

dogankalkan

dogankalkan

Üye
tesekkurler arkadasim aradim bulamamistim ellerine saglik denedim calisiyor

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
rastgele..

atakax

atakax

Üye
usta androiddeki gibimi hareketli resimler? dokundugumuzda algılayan değişik hareketler yapan :D:D

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
yok hoca hareket ediyor da android gibi dokunmaya duyarlı değil lakin gelen arama videosu felan ekleyebiliyorsun mesela biri aradıgında belirledigin bir video oynuyor ekranda :))

banuyesim

banuyesim

Üye
yok hoca
hareket
ediyor da android gibi dokunmaya duyarlı değil lakin gelen arama videosu felan ekleyebiliyorsun mesela biri aradıgında belirledigin bir video oynuyor ekranda... o dedıgın 100lıralık nokıada bıle var!

burak2362

burak2362

Üye
Bende iphone 4 var iso 4 olanı yükledim ama tıklıyorum kendiliğinden program kapanıyor ? sizce sebebi ne olabilir ?

capucu

Üye
çok sağol

jeki01

jeki01

Üye
İos 6 yüklü İphone 4 de. programı çalıştırınca telefon kapanıyor. sildim programı.
emeğine sağlık, ios 6 da çalışmıyor.

erollcelik

erollcelik

Üye
Iphone 5 için uygun temalar var mı?

burak2362

burak2362

Üye
Beyler vwallpaper'ın ios6 için olanı çıktı şimdi yüklüyorum bakalım neler olacak ? Umarım çalışır ve video formatı iphone 5 e uygun gelir yoksa yazık olacak beklemeye :d:

Arkadaşlar yükledim iphone 5 e ios6 için olanı gayet güzel çalışıyor fakat eksiklikleri var ama mesela telefonun kilit ekrarnında anisman yok oluyor telefonu kilitlediğiniz zaman ayrıca görüşme yaparken telefonu kulağınızdan aldınız saate bakacaksınız ekranın ekranı açılmıyor vb.vb. vb. sıkıntıları android gibi dokunmaya tepki vermesede gerçekten şekil oluyor (KISACA ÖZET GEÇEYİM KULLANMAYIN SIKINTILARI VAR DÜZELTİLMESİ GEREKİYOR) :aha:

• Beğen
Tepkiler: cihan628

Üst Alt