Arc s klon imei hakkında ..

Konu, 'Sony' kısmında certyyy tarafından paylaşıldı. Okunma: 1253 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arc s klon imei hakkında ..

ARC S'e imei atıldığı zaman; telefon fabrika ayarlarına çevrildiğinde veya yazılım güncellendiğinde yüklenen imei silinir mi?

Yazan: certyyy
  2. silinmez diye biliyorum ben

3. aynı soruyu bende xperia s için sorayım , samsugn s3 lere atılınca telefon sebeke sorunu cıkarıyormuş ve bir daha güncelleme yapılamıyormuş.Bu olay sony xperia s de p de de varmı ?

sony p mi alayım samsugn s3 minimi alayım.
    sony s mi alayım samsugn s3 mi alayım buna tam karar veremedim.pasaport kayıtlı cihazlar cok daha uygun.

Arc s klon imei hakkında .. konusuna benzer içerikler

1. X18 ARC S android 2.3 İmei değiştirme ( 12 Aralık 2011 | Çin Üretimi Cep Telefonları Ön İncelemeleri )

arkadaşlar günlerdir arıyorum Çinden Getirttiğim X18 Arc S MTK6573 Android telimin imei değişmesi lazım çözüm bulamadım telin özellikleri 1.2 GHZ dual core 8 mp led flash kamera wifi gps android 2.3 işletim sistemi vs.. fiyatı 330 TL yardımcı...
  2. Xperia Arc S İmei Çakma Yardım Lütfen... ( 10 Nisan 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Selam. Yurtdışından arc s aldım.2 Hafta sonra kapandı.Bu cihaza nasıl imei çakabilirim.Lütfen yardım edin.
  3. xperia arc s imei sorunu ( 22 Ocak 2013 | Sony Android Yazılım )

selamlar yurtdışından getirmiş olduğum xperia arc s telefonum kapandı. pasaport ile kayıt yaptıralım dedim ya vergi dekontuna bi sıkıntı buluyorlar ya da pasaporta ( farklı pasaportlar için iki defa vergi yatırdım yine olmadı) bi türlü kayıt...
  4. galaxy s i9000 cihazıma klon imei atmalıyım?? ( 23 Mayıs 2013 | Samsung Android Donanım )

arkadaşlar bikaç ay önce ucuz die bu klon imeili galaxy s cihazı aldım oda patlak verdi 1 aydan kapanacak mesajı geldi yazılım konusunda becerikliyim şuan custom rom olarak 4.2.2 kullanıyorum yertürlü yazılımı yapabilirim sadece sizden teknik...
  5. Xperia Arc S imei hk. soru? ( 25 Temmuz 2013 | Cep Telefonları Genel )

merhaba xperia arc s e imei kaydı yaptırabiliyor muyuz? elimde hurda turkcell t20 imeisi var. bunu xperia arc s e klonlayabilir miyiz? yani telefoncuya götürsem ne kadara yaparlar? bazı cihazlara yapılmıyor diye duymuştum o yüzden soruyorum.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 3:32:20