Aradığınz kişi çağrı kabul etmiyor. Lütfen yardım.

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında ApsTerLeaDer tarafından paylaşıldı. Okunma: 7700 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aradığınz kişi çağrı kabul etmiyor. Lütfen yardım.

Arkadaşlar Kız Arkadaşımı Arıyorum Aradığınız Kişi Çağrı Kabul Etmiyor Diyor. Nasıl Ulaşabilirim Lütfen Yardım Edin. !:vur

Yazan: ApsTerLeaDer
  2. Seni engellemiş olabilir gizli numaradan aramayı deneyebilirsin veya mesaj at

3. Denedim Birkaç Numara ile Aynısı Oluyor.

4. Kişi operatörünü arayıp dışardan gelen çağrıları engellemiş olabilir

Aradığınz kişi çağrı kabul etmiyor. Lütfen yardım. konusuna benzer içerikler

1. Lütfen Yardım Ediniz - wma müzikleri telefon kabul etmiyor ( 17 Eylül 2007 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşalar PC'deki wma olan müzikleri arkadaşımın cep telefonda kabul etmiyor bunun programı varsa bana gönderebilir misiniz ( yeni üyeyimde :utan )
  2. Yardım.. Mobiola web cam Key kabul etmiyor ( 26 Kasım 2007 | Symbian Destek )

Mobiola yükledim IMEI ve key girdim paylaşılan IMEI ve keyi.. fakat IMEI ve key başkaları tarafından kullanıldığından kendi IMEI im ile o keyi giremiyorum.. diğer IMEI ile girersemde "This application was not registered with you current...
  3. Nokia 2630 güvenlik kodunu kabul etmiyor,lütfen yardım... ( 12 Eylül 2010 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun güvenlik kodu koydum,aynı kod ile bir çok giriş yaptım.Kardeşim kırmaya çalışırken bir sürü kod hatası yapmış sonra ben gerçek kodu yazdığım halde kabul etmiyor ne yapacam!!!!!!:vur
  4. telefon sadece trcll hattı çalıştırıor avea simi kabul etmiyor yardım lütfen ( 11 Kasım 2010 | Cep Telefonları Genel )

başlık da da söylediğim gibi telefonda turkcell hat takılıyken okuyor goruyor turkcell çekiyor ama avea vodafonu falan okumuyor yardımcı olurmusunuz --------------- Ekleme --------------- hiç fikri olan yokmu acaba?
  5. "ACİL" 5130 uygulamaları kabul etmiyor yardım ( 12 Aralık 2010 | Nokia S40 ve Java Destek )

5130 express music uygulamaları kabul etmiyor hesap makinesi görünmüyor acil yardım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 5:35:24