Arac ıcı navıgasyon yardım!!!!!

Konu, 'Windows Mobile' kısmında turklove tarafından paylaşıldı. Okunma: 4662 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arac ıcı navıgasyon yardım!!!!!

ARKADASLAR YAKIN BIR ZAMAN DA BU ALETI SATIN ALDIM BU ALETTE 2 ADET SD GIRIS YUVASI VAR ACEBA BU ALETE NAVIGASYON PROGRAMI YUKLEME SANSIM VARMI BILGISI OLAN ARKADASLAR INCELEYIP BILGI VEREBILIRLERSE MENMUN OLURUM.

MSN üzerinden yardım taleplerine müsaade etmiyoruz.

Yazan: turklove
  2. Cihazınızın marka ve modelini belirtirseniz daha iyi ve kolay yardımcı oluruz. Bu arada bildiğim kadarıyla farklı programlar yüklemeniz mümkün cihazınıza ama nasıl yapılır ben bilmiyorum.

3. xd 7288 diye google de arama yapinca cikiyor burda adres eklemistim ama silinmis bakip goruslerinizi bildirebilirseniz sevinirim

4. Eğer gördüğüm cihazdan bahsediyorsak yükleniyor diye biliyorum bir arkadaşımın aracında buna benzer bir cihaz vardı ve ona yüklemiştik. zaten bahsettiğiniz 2 sd kart yuvasından birisi gps programları için diğeri de müzik ve film gibi multimedyalar için kullanılıyor diye biliyorum ama daha önceki mesajımdada belirttiğim gibi çok net bir bilgim yok, bilen arkadaşlar konuyu okudukları zaman gerkenleri yazacaklardır.

5. tesekkurler kmleg

6. Arkadaşlar yeni bir araç navigasyonu aldım markası JVC KW-NT1.
    alet üzerinde ki harita Tele atlas Bv 2008 .Bunun updatini nasıl yapabilirim .Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var
    Teşekkürler

Arac ıcı navıgasyon yardım!!!!! konusuna benzer içerikler

1. ıphone 3g ıcın navıgasyon....??? ( 3 Ağustos 2009 | iPhone - iOS Genel & Destek )

arkadaslar iphone 3g icin navigasyon indiren varmi???sitede aradim bu appulos sitesi verilmis ordan denedim 3 part bozuk cikti kuramadim....bu konu hakkinda bana link verebilecek biri olursa sevinirim..yardimlariniz icin simdiden tesekkurler...:(
  2. htc touch2 navıgasyon yardım! ( 12 Temmuz 2010 | HTC )

google maps ıle gayet guzel navıgasyona gırebılıyorum ama acayıp olan hattımda kontor varken maps a gırdıgımde kontorum gıdıyor ama kontor yokkende gırebılıyor ozaman neden kontorum gıdıyor ? bi çozumu fln varmı...
  3. 5800 ıcın ucretsız navıgasyon programı onerın ve lınk verın ( 11 Eylül 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

slm arkadslar ovı maps konumu bulmuyo forumda soylenen lerı yaptım sadece tumlesık gps acık hala bulmuyo boyle hemen konum bulcak hıc bı ınternet baglantısı ıstemeye n kuulandıgınız navıgasyon programı varmı varsa lınk verırsenız sevınırım...
  4. bluetooth ıle navıgasyon cıhazını arac kıtı olarak kullanma ( 28 Ağustos 2012 | Samsung )

merhaba arkadaşlar bugun oblio nav plus x navıgasyon cıhazı aldım samsung corby pro telefonumla bluetooth bağlantısı yapıyorum aramaları yapıyorum navıgasyon cıhazı ıle sesımde navıgasyon cıhazından karsı tarafa gıdıyor ancak karsı trafın sesı...
  5. Oto Sitesi Için Araç Eklenecek ( 7 Aralık 2013 | Webmaster )

Otomobil sitemize araç ve motor seçeneklerini ekliycek arkadaşlar arıyoruz.Arabadan biraz anlaması gerekmektedir. pm atarsanız sevinirim Kaynak...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:30:15