Arabistan ip5 s3 note2 fiyatları

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Symbianize tarafından paylaşıldı. Okunma: 5034 | Cevaplanma: 17

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mekkede pazarlıkla en fazla bukadar
    İp5 1250-1300 tl
    S3 850-900tl
    Note 2 1200 tl

Bessonnitsa bunu beğendi.
  2. Türkiye'deki vergi oranlarını düşersek hemen hemen aynı fiyata denk geliyor. Rusya(Moskova) içinde aynı durum söz konusu. Türkiye'de vergi çok fazla. Bilgi için teşekkürler ...
  3. Arkadaşım şuan ümrede. Bana note 2 yi 1000tl ya aldığını söyledi. Pasoport kaydı ile 1100 tl olur sanırım..
  4. Hepsini Aldım be Mübarek :ehe :zuhaha: konu için teşekkürler Ümre'ye mi gittin ? :)
  5. telefonların fiyatlarını türk parası degilde dolar bazında paylaşsan daha iyi olurdu dolar artarsa veya düşerse fiyatlar otomatik olarak yenilenecektir.Ama yinede teşekkürler
  6. jarirde arabistanda htc one x 16 gb 1750 riyal bilginize htc one x + 2499 riyal
  7. Benimde akrabalar umreye gideceklerdi aldırtsakmı ne :eller:
  8. iyi fikir kardeşim :islik
  9. Ah nerede o şans daha yeni s3 aldık :P:
  10. s3 ün war daha ne istiyon kardeşim :d::d::d:
  11. geri gelmesini telefon aldık ama nedense fabrika hatalı çıktı pixel ölüsü çıktı değişim yapılacakmış telefonumu özliyeceğim :ağlarım: İlk aldığım s3 ü :ehe Ayrıca teli 4,5 gün felan kullandık mübarek :)
  12. şans işte kardeşim :islik
  13. ah şans ah :)
  14. ahhh ahhhh
  15. o değilde telefondan anlayan birisi olması lazım bizimde akrabalar var fakat telefondan anlamıyolar yoksa burda can çekişmem heralde :S bildiğin htc one x 466 dolar yahu
  16. Akrabaysa yaşlıysa bide çakmayı satarlar burda çakma bol
  17. Hesap hatsı yapıyon kardes millet yanlış anlar 1 tl=5 riyal ona göre
  18. gayet açık bence iki tel fiyatını riyal olarak verdim tl çevirimini netten yapabilirler :)
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. mekkede telefon fiyatları

,
  2. medine telefon fiyatları

,
  3. mekkedeki telefon fiyatları

,
  4. medinede telefon fiyatları 2014,
  5. mekke telefon fiyatları 2014,