Arabistan ip5 s3 note2 fiyatları

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Symbianize tarafından paylaşıldı. Okunma: 7504 | Cevaplanma: 17

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arabistan ip5 s3 note2 fiyatları

Mekkede pazarlıkla en fazla bukadar
    İp5 1250-1300 tl
    S3 850-900tl
    Note 2 1200 tl

Yazan: Symbianize
    Bessonnitsa bunu beğendi.
  2. Türkiye'deki vergi oranlarını düşersek hemen hemen aynı fiyata denk geliyor. Rusya(Moskova) içinde aynı durum söz konusu. Türkiye'de vergi çok fazla. Bilgi için teşekkürler ...

3. Arkadaşım şuan ümrede. Bana note 2 yi 1000tl ya aldığını söyledi. Pasoport kaydı ile 1100 tl olur sanırım..

4. Hepsini Aldım be Mübarek :ehe :zuhaha: konu için teşekkürler Ümre'ye mi gittin ? :)

5. telefonların fiyatlarını türk parası degilde dolar bazında paylaşsan daha iyi olurdu dolar artarsa veya düşerse fiyatlar otomatik olarak yenilenecektir.Ama yinede teşekkürler

6. jarirde arabistanda htc one x 16 gb 1750 riyal bilginize htc one x + 2499 riyal

7. Benimde akrabalar umreye gideceklerdi aldırtsakmı ne :eller:

8. iyi fikir kardeşim :islik

9. Ah nerede o şans daha yeni s3 aldık :P:

10. s3 ün war daha ne istiyon kardeşim :d::d::d:

11. geri gelmesini telefon aldık ama nedense fabrika hatalı çıktı pixel ölüsü çıktı değişim yapılacakmış telefonumu özliyeceğim :ağlarım: İlk aldığım s3 ü :ehe Ayrıca teli 4,5 gün felan kullandık mübarek :)

12. şans işte kardeşim :islik

13. ah şans ah :)

14. ahhh ahhhh

15. o değilde telefondan anlayan birisi olması lazım bizimde akrabalar var fakat telefondan anlamıyolar yoksa burda can çekişmem heralde :S bildiğin htc one x 466 dolar yahu

16. Akrabaysa yaşlıysa bide çakmayı satarlar burda çakma bol

17. Hesap hatsı yapıyon kardes millet yanlış anlar 1 tl=5 riyal ona göre

18. gayet açık bence iki tel fiyatını riyal olarak verdim tl çevirimini netten yapabilirler :)

Arabistan ip5 s3 note2 fiyatları konusuna benzer içerikler

1. Galaxy S 2 Suudi Arabistan Fiyatı?? ( 24 Şubat 2012 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar Galaxy S 2 nin suudi arabistan fiyatı kaç?
  2. Ekim 2012 Suudi Arabistan Cep Telefonları Fiyatları ! ( 16 Ekim 2012 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar dün akşam babama telefon fiyatlarını tek tek mesajladım,madem mesajladım birde hayrına forumda paylaşıyım dedim :) :apple: iPhone 5 16GB/3200 SAR = 1545 TL (Türkiye'de 3.299 TL) LG Optimus 4X HD P880/1999 SAR = 965 TL (Türkiye'de...
  3. S3 den note2 ye ( 7 Şubat 2013 | Cep Telefonları Genel )

Selam arkadaşlar ben s3ten note2ye geçeceğim sizce nasıl doğru bir tercihmi 0 samsung bayiisindne güzel note2 büyüklük osrun olmaz inşallah :)
  4. S4 vs S3 vs ip5 ( 17 Mayıs 2013 | Android Genel )

Degerli maxicep üyeleri ben yeni telefon almayı düşünüyorum ancak aklıma takılan bazı sorular var.Ben telefonu en çok oyun oynamak için kullanacağım .Önceki telefonum Nokia oldıgu için oyun ve uygulama konusunda baya sıkıntı yaşadım Bu nedenle...
  5. Telefon Tavsiyesi Arabistan 2.el Iphone 5 Fiyatı ? ( 15 Aralık 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar Arabistan'da ikinci el iphone 5 ne kadar bilginiz var mı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 6:48:03