Araba Tasarım Yarışması

Konu, 'Motorlu Taşıtlar ve Modifiye' kısmında ***BlackrosE*** tarafından paylaşıldı. Okunma: 19237 | Cevaplanma: 21

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. modacılar araç tasarım işine el atsalar güzel olcak gibi

2. Ben hiç beğenmedim, arabalar kalas gibi olmuş. En iyisi herkesi kendi işine devam etsin. :)

3. beğenmedim pek .... :(

4. cok enteresan ama güzel :oke:

5. Arabalar muthiş ama bunların yola çıkacağını sanmıyorum :D

6. Beğendim.. :good:

7. güzel

8. bunları tasarladığın program ne??

9. arabalarda tip yok tipsiz olmuşlar

10. Hepsi bir birinden Güzel dermişim....:ehe Bunlara arabamı denir ....

1. Cadillac a benziyor ikincisi brabus e...

11. ilk resimdeki berbat

12. bnmde amatörce yaptığım modifiye 2 sene önce yapmıştım:D

< Resmi açmak için tıklayın >

--------------- Ekleme ---------------

photoshop benzeri programlar sayesinde yapılıyor.

13. iyide adamlar modifiye yapmamışki şimdi ne alaka bunu paylaşıyon

14. paylaşacak yer bulamadım ondan.:pro:

15. çok iyi değiller. 1. araba güzel.

16. ya arkadaslar benm yasım 17 bn gzel araba tasarladıma inanıyorm tum tanıdıklar arabalarını cızıp tasarlamamı istiyolar ve moddifiye yaptıktan sonra on camlara asıyorlr bn bu yetenegimi nasıl degerlendiririm ayrı kendi tasarladıgım bir suru araba var yardım edrsene sevinirm

17. ya ben nsl oynucamı anlamadım yeniyim bugün katıldım:ehe:kop::hmmm:box:d::naughty::ağlarım::oke::islik:bye2::sarıl::aha::off::op::nono::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar:

Araba Tasarım Yarışması konusuna benzer içerikler

1. Tasarım Harikası Çift Taraflı Araba :) ( 19 Haziran 2011 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

http://www.izlesene.com/video/tasarim-harikasi-cift-tarafli-araba/3427701
  2. Maxicep T-Shirt Tasarım Yarışması En İyi Tasarım ? ( 31 Ağustos 2011 | Maxicep Yarışmaları )

Evet, Yarışma çok çekişmeli geçti. İyidi,Herkes En iyi tasarımını ortaya koydu. Bu yarışmanın amacı zaten sitenin en iyi tasarımını seçmekti, işte en iyi tasarımı yapan kişi ve sıralama: GreenMile 1 Puanla 5.Sıradadır. Xilence, Finaldestination...
  3. Kazandıran Kravat - Dük Kravat Tasarım Yarışması ( 16 Ekim 2011 | Firma Kampanyaları )

Evet arkadaşlar; Dük 50. yılında tarzına en uygun kravat tasarımını yapmanı istiyor! Ödüller; 1- Macbook Pro 2- Ipad 2 3- Ipod Classic 4- Ipod Shuffle İster katılabilirsiniz isterseniz de oy verebilirsiniz... Kazandıran Kravat | Dük Kravat 50....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 8:42:58