Haber Apple'ın beklenen iOS 10 işletim sistemi iPhone ve iPad modelleri için sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple'ın beklenen iOS 10 işletim sistemi iPhone ve iPad modelleri için sunuldu
Apple'ın iOS 10 işletim sistemi güncelleme olarak iPhone ve iPad modeller için sunuldu

Apple, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı resmi olarak duyurdu. Bu yeni akıllı telefonlar firmanın geliştirdiği iOS 10 işletim sistemi ile sunulacak ve 7 Eylül tarihinde duyurulan ve 9 Eylül tarihinde de ön siparişe çıkan akıllı telefonlar 28 ülkede 16 Eylül tarihinde de satışa çıkacak.

Bu akıllı telefonlar satışa çıkmadan önce Apple, iOS 10 işletim sistemini güncelleme olarak daha önceki iPhone, iPad ve iPod Touch modeller için yayınladı. Bugün Türkiye saati ile 20:00 itibari ile iOS 10 işletim sistemi Apple cihazlara yüklenebiliyor.

Yeni iOS 10 güncellemesini alacak olan cihazların hangileri olduğunu merak ediyorsanız eğer, liste aşağıda. Siz de bu cihazlardan birine sahipseniz, Cihazınızın Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme kısmından bu yeni büyük güncellemeye ulaşabilir ve cihazlarına yükleyebilirler.

iOS 10 güncellemesi alacak iPhone modelleri:

iPhone 6S
iPhone 6S Plus
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 5S
iPhone 5C
iPhone 5

iOS 10 güncellemesi alacak iPad modelleri:

iPad Pro 12.9
iPad Pro 9.7
iPad Air 2
iPad Air
iPad 4. nesil
iPad mini 4
iPad mini 3
iPad mini 2

iOS 10 güncellemesi alacan iPod Touch modelleri

iPod Touch 6. nesil

Apple'ın beklenen iOS 10 işletim sistemi iPhone ve iPad modelleri için sunuldu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çöker Şimdi Serverlar :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Server çökmez sırayla indiriliyor sıraya alma özelliği koymuş

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi
Bir Dahaki Aya Yani :D Valla Yüklenmeyin Bence Başkaları Yüklesin Denesin Sonra Yüklersiniz :D

phasan

phasan

Üye
Bir Dahaki Aya Yani :D Valla Yüklenmeyin Bence Başkaları Yüklesin Denesin Sonra Yüklersiniz :D
Ben sony kullanıyorum zaten arkadaştan biliyorum onda iphone var

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
seco_can_can

seco_can_can

Üye
Beta Konusuna Yazdım Kimse Yardımcı Olmadı Ben GM sürümü Kullanıyorum Beta Profili Sildim Ama Final Görünmüyor

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Beta Konusuna Yazdım Kimse Yardımcı Olmadı Ben GM sürümü Kullanıyorum Beta Profili Sildim Ama Final Görünmüyor
Hocam sürüm numaraları aynı olduğu için görünmüyor.
Bu arada 5s'te gayet iyi çalışıyor. Herhangi bir bug ya da hata görmedim. Tavsiye ederim