Haber Apple Store'da Önüne Gelen Cihazı Parçalayan Genç

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Apple Store'da Önüne Gelen Cihazı Parçalayan Genç
Olay sanırım Fransa'da gerçekleşiyor. Bir ara kaçıyor sonra yakalanıyor ve içeri götürülüyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Niye Acaba? Oradaki Cihazların Parasını Ödetirlerse Buna Vay Haline

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Burada olacak var ya 3. Cihazı kıramadan indirirler. Kendini ne sanıyor hareketlere bak bide. Mağaza çalışanları saygılı olmalı anlıyorum da bu kadar da değil bildiğin seyrediyorlar ya Nasıl bir hissizliktir. Apple böyle bir olayla karşılaşmamış olmalı ki çalışanlar şirketin hassas müşteri yaklaşımı kapsamında ne yapacaklarını bilmiyorlar. Bu tipten sonra bir seminer düzenlenmiştir..

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
herifin akıl sağlığından şüpheleniyorum ben normal bir insan bunları yapmaz bence

0MG90

0MG90

Üye
Oh iyi yapmış :D

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Olayi tam açıklamıyor . Diyorki ben parami iyade edin dedim yok dediler bende bunlari kirarim ozaman. Sonradan kacmaya çalışıyor ama basarisiz , polosi bekliyorlar teslim etmek için. Kirdigi ürünlerin parasini alirlar bu adamdan.

Cadillac34

Üye
Olayi tam açıklamıyor . Diyorki ben parami iyade edin dedim yok dediler bende bunlari kirarim ozaman. Sonradan kacmaya çalışıyor ama basarisiz , polosi bekliyorlar teslim etmek için. Kirdigi ürünlerin parasini alirlar bu adamdan.
Fatura yok mu elinde? Versin mahkemeye alsın parasını. Kırmakla eline ne geçiyor sanki?

Cadillac34

Üye
Kırdığına göre ya fatura yok yada onda akıl yok. Nasıl mantıksa artık.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
valla bunu Türkiye'de yapsa güvenlikten önce apple fanboyu tarafından dayak yiyerek komaya girerdi.
fanboyluktan değil orda çalışanlara da sorulacak o neden kırarken izlediniz diye o yüzden daha 2. cihaza vurduğunda dalarım belki de o adamlar ne çekecek bu cihazları kırıyor diye
umarım o cihazları o adama ödetirler belki o zaman aklı başına gelir

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Kırdığına göre ya fatura yok yada onda akıl yok. Nasıl mantıksa artık.
faturasiz mal kesinlikle satamaz . Faturayi kaybetse bile ad soyad tan olmadi aldigin gunu ve saati hatirlarsan cikartirlar ,net hatirlamasan verdigin ihtimal tarihler arasinda arastirirlar yine cikartirlar faturayi ,daha once basima geldi biraz zaman aliyor birkac gun ama buluyorlar. Adamin derdi baska ,bence urunu iyade etmek istedi, ama sanirim iade nedeni gecerli neden degildi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Fatura yok mu elinde? Versin mahkemeye alsın parasını. Kırmakla eline ne geçiyor sanki?
herhangi bir sorunu yoksa cihazın parasını geriye alamaz o zaman almasaydı cihazı derler adama ama sorunu varsa ya yenisini ya da parasını vermeye mecburlar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
fanboyluktan değil orda çalışanlara da sorulacak o neden kırarken izlediniz diye o yüzden daha 2. cihaza vurduğunda dalarım belki de o adamlar ne çekecek bu cihazları kırıyor diye
umarım o cihazları o adama ödetirler belki o zaman aklı başına gelir
Yok arkadasim tam aksine müdahale etseler onlar suclu duruma düşer , guvenlik disinda çalışanlar karismaz boyle seylere ,sadece izlerler.

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

Cadillac34

Üye
faturasız satamazlar vergi kaçırmak olur
Ürün değişiminde veya ürünü iade ederken fatura her zaman gerekli. Dedim ya; ya adamda fatura yok yada akıl. Aklını kullanan bir insan niye böyle bir şeye kalkışsın ki?

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ürün değişiminde veya ürünü iade ederken fatura her zaman gerekli. Dedim ya; ya adamda fatura yok yada akıl. Aklını kullanan bir insan niye böyle bir şeye kalkışsın ki?
fatura vardır ama akılı bilemem :D insan faturayı unutsa bile gideyim alayım filan der veya faturayı kaybetmişse onun hatası yine aklı başında insan böyle davranmaz

Üst Alt